Back To Top
Kadın Kolları Başkanı İŞKUR Gibi Çalışmış

Kadın Kolları Başkanı İŞKUR Gibi Çalışmış

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.08.2019
Kadın Kolları Başkanı İŞKUR Gibi Çalışmış
- A +

 Düzce'de yüzlerce üniversite mezunu işsizlikle boğuşurken, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Güler Güneş, siyasi gücünü kullanarak yakın çevresini torpille kamu dairelerinde işe sokuyor... Güneş'in, yakın arkadaşı ve AK Parti Kadın Kolları Üyesi Canan Çarıkçı'yı Düzce Valiliğinde işe başlattığı iddia edildi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Belediye Meclis Üyesi Güler Güneş hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.Düzce Belediyesi Kadınlar Lokalinin işletmesini alan, AK Parti Kadın Kolları'nda birlikte görev yaptığı yakın arkadaşı Emine Alkan'ı Düzce Belediyesinde Müdür Yardımcısı yaptıran Güneş'in, yine yakın arkadaşı Canan Çarıkçı'yı da siyasi baskıyla Düzce Valiliği'nde işe başlattığı iddia edildi. 

Çarıkçı'nın hangi vasıfla Düzce Valiliği'nde işe başlatıldığı ve her hangi bir mülakata tabi olup olmadığı merak konusu olurken, Düzce Valiliği'nin kamuoyunda oluşan büyük tepkiler nedeniyle Çarıkçı'nın iş haddine son vereceği öğrenildi. 

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevinde adı bir çok şaibeli işe karışan  Güneş'e her kesimden tepkiler gelmeye devam ederken, konu ile ilgili AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'in bir an önce açıklama yapması bekleniyor.

KAYNAK:  KONURALP SAVAŞ ARI 

Yorumlar

Yorumlar
kafasında ki başörtüsünden utansın Allahsız
yeni