Back To Top
ZABITA EKİPLERİ KAÇAK YAPILARI MÜHÜRLEDİ...

ZABITA EKİPLERİ KAÇAK YAPILARI MÜHÜRLEDİ...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.08.2019
ZABITA EKİPLERİ KAÇAK YAPILARI MÜHÜRLEDİ...
- A +

 Ayazlı kayabaşı mevkisinde faaliyet gösteren Livadi Otel Restaurant’a çıkma teras yapan işletmecinin, Orhangazi mahallesinde bulunan tarihi sit alanı içindeki binasını da kaçak yaptığı öğrenildi. Zabıta ekiplerinin her iki kaçak yapı için mühürleme işlemi yaptığı bildirildi.

İlk kez, Akçakoca Özgür Düşünce Platformu yöneticisi, Fatih Topal’ın ortaya çıkardığı kaçak inşaatın ruhsatsız yapıldığı ve Akçakoca Belediyesi zabıtaları tarafından tutanak tutularak mühürlendiği öğrenildi.

Livadi Otel işletmecisinin yaptığı kaçak inşaatının bununla sınırlı olmadığı ve aynı otel işletmecisinin Orhangazi mahallesi tarihi sit alanı içinde bulunan ve onarım gören binasının çatı katını da proje dışı ruhsatsız yaptığı için Akçakoca Belediyesi zabıta ekipleri tarafından mühürlendiği öğrenildi.

Zabıta ekipleri her iki binada yapılan çalışmaları durdurup mühürlerken, kaçak  olduğu iddia edilen binalar için cezai işlem uygulanacağı öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
eski hasta 9.08.2019 - 09:31:19
sahibi akıllanmıyor ki. doktorların yüz karası
İNANIRSAN....
VATANDAŞ 8.08.2019 - 23:37:27
TOKİ evleri yanındaki A101 in kaçak çıkması ne oldu.Hani yıkılacaktı.Akçakocayı bi gezin bakalım kaç tane kaçak teras var.Proje dışı yapılmış .İllaki şikayet mi olması lazım İmar ne iş yapar zabıta ne iş yapar .Herkes kafasına göre teraslarda odalar yapıyor.Balkonlar kapatılıyor.Başkanlar neden göz yumuyor peki oy kaybı memleketi düşünen yok ve de gerçekten memleketi düşünen yeşili seven bir başkan gelmeyecek bu memlekete