Back To Top
OTOBÜSLER İÇİN GÖZLER AYŞE KEŞİR’DE…

OTOBÜSLER İÇİN GÖZLER AYŞE KEŞİR’DE…

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.08.2019
 OTOBÜSLER İÇİN GÖZLER AYŞE KEŞİR’DE…
- A +

18 Temmuz tarihinde Akçakoca’da yaşanan sel felaketi, Akçakoca Belediyesi otobüs İşletmesini felç etti. Sel sularının altında kalan 5 belediye otobüsü çürüğe ayrıldığı için hizmet veremiyor.

Geniş bir yüzölçümü üzerine kurulu Akçakoca’ya 4 büyük 1 küçük otobüsle 24 saat hizmet üretmeye çalışan Akçakoca Belediyesini bayram öncesi zor günler bekliyor. Sel felaketi sonrası 5 otobüsü çürüğe ayrılan belediyenin toplu taşıma hizmetleri bu nedenle aksamalara neden oluyor.

Sel felaketi sonrası şehir içi toplu ulaşımda büyük sıkıntı yaşayan Akçakoca Belediyesi’nin, imdadına şu ana kadar yetişen hiçbir kurum olmadığı için sefer saatlerinde aksamalar olması nedeniyle bütün sıkıntıyı Akçakoca halkı çekiyor.

Bugüne kadar  Akçakoca’ya gelen bütün devlet erkanına otobüs taleplerini defalarca ilettiklerini söyleyen belediye yetkilileri, otobüs taleplerinin, “ bakarız, hallederiz” sözlerinden öte gitmediğini söylediler.

Devletten talep ettikleri araçlar gelmeyince toplu taşımaya geçici çözüm için  çevre belediyelerden yardım istediklerini söyleyen belediye yetkilileri,  bugüne kadar hiç bir olumlu gelişme olmadığını, Düzce Belediyesi ile Hendek belediyesinden gelen araçların ise eski oldukları için arıza yaptığını söylediler.

Geçmiş belediye başkanlarının, kamu ve özel bankadan çektikleri kredilerin geri ödemelerini bile Okan Yanmaz başkanlığında ki  yeni belediye yönetiminin ödediğini söyleyen belediye yetkilileri, kendi imkanları ile yeni otobüs takviyesi yapabilmelerinin bugün için mümkün olmadığını dile getirdiler.

GÖZLER AYŞE KEŞİR’DE

Yaşanan sel felaketi sonrası, Akçakoca ekonomisini canlandırmak için Akçakoca Turizm Platformu kurulmasına öncülük eden AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in, Akçakoca Belediyesinin ihtiyacı olan otobüs sorununu da aynı duyarlılıkla çözebileceği konuşuluyor.

İSTERSE YAPAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir telefon kadar yakın olduğu ileri sürülen Keşir’in, eğer isterse, 24 saat içinde Akçakoca Belediyesi’nin ihtiyacı olan toplu taşıma araçlarını bayram öncesi Akçakoca getirte bileceği ifade ediliyor.

Duraklarında saatlerce otobüs bekleyen Akçakocalılar, bir umut Ayşe Keşir’den gelecek bayram müjdesini bekliyor.

Haydi Düzce’nin Ayşe Ablası!  Ne Varsa Sende Var…

Haber & Yorum Nevzat CİNGİRT

Yorumlar

Yorumlar
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi yardım talebinde bulundu engellendi. Akçakoca suları çamur içilmez, hergece festival diye gece yarılarına kadar vatandaşa huzur yok. Sokaklar çöplük, Köpekler arabalara insanlara saldırıyor. Patpatlar yolcu nakliyesinde. Akçakoca kaderine terkedilimiş durumda, Devlet vazifesini yerine getirmek zorunda yapacakları lütuf değil asli görevi olan vatandaşlara hizmet vermek iken yalvarıyorsunuz. Yurttaşa hizmet edecekler o kadar
p.akın 8.08.2019 - 16:03:13
aleyna tilki yardım etsin.......bi festival daha yapın.... böyle boş bir millet olurmu !!!!! olur, olur !!!
h.oktay 8.08.2019 - 15:52:24
geçmişte ayşe keşir e demediğini bırakmayanlar, şimdi yüzsüzce ondan yardım dileniyor....adamda azcık utanma OLUR...ayşe hanım da, bunca yüzsüzlükten sonra bunlara yüz verirse yazıklar olsun. .belediye borç batağındaymış..ödeyemeyeceksen niye talip oldun.şimdi işine bak, şikayet etme.geçmişte de dedim, yine diyorum..bu millet cüneyt i çok arayacak...yazın oraya....geçmişte nazmi başkanı harcayan bu nankör akçakoca milleti, şimdi de cüneyt i harcadı...şimdi hiç zırlamaya hakkı yok...sabah akşam festival-şenlik yapan bir başkan akçakocaya daha çok yakışır...eeee , o zaman hadi hayırlı olsun demek düşer bize....su zammı da tam size layık...
t.çakmak 8.08.2019 - 15:36:49
belediyenin borçları olduğu zaten belliydi.yanmaz bunu bilerek aday oldu.şimdi şikayete hakkı yok...şikayet makamında değil...madem niye aday oldun derler adama..suya %50 zammı cüneyt yapsa kıyameti koparırdılar..şimdi medyada bile tık yok...iki yüzlü medya...ayşe keşir e demediğini bırakmayan bu medya, şimdi ondan medet bekliyor...yosma aleyna tilki ye sponsor olanlar ve onu alkışlayanlar kurtarsın sizi....yüzsüzler.alçak sürünmeye devam!!!
AKÇAKOCALI 8.08.2019 - 15:38:33
reklam yapmadan olmazmı
yeni