Back To Top
ÇOCUKLAR OYUNCAKSIZ KALMASIN

ÇOCUKLAR OYUNCAKSIZ KALMASIN

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.08.2019
ÇOCUKLAR OYUNCAKSIZ KALMASIN
- A +

 Akçakoca Belediyesi, sosyal yardım kampanyalarıyla öne çıkıyor. Başkan Okan Yanmaz'ın eşi Nursen Yanmaz'ın gönüllü çabalarıyla ihtiyaç olan her noktaya belediyenin yardım eli uzanıyor.

18 Temmuz günü yaşanan sel felaketi sonrası, Konya “Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği”  Akçakoca gönüllüsü  Deniz Karakaçan Altındal Akçakocaspor kulübü ile birlikte, bir kampanya başlattı. Başlatılan bu kampanya ile birlikte  selde zarar gören köylere yardım ulaştırıldı vebirçok çocuğun yüzünün gülmesine vesile olundu.

Dernek temsilcileri yardımları devam ettirerek, birçok çocuğa ulaşmak için  çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneğinin toparladığı oyuncaklar Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimine teslim edildi. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz  Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği Akçakoca gönüllüsü  Deniz Karakaçan Altındal ile görüştü ve ileriye  dönük planlanan sosyal projeler  hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.