Back To Top
ÇAY KÖPRÜSÜ 20 GÜN İÇİNDE BİTECEK...

ÇAY KÖPRÜSÜ 20 GÜN İÇİNDE BİTECEK...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.08.2019
 ÇAY KÖPRÜSÜ 20 GÜN İÇİNDE BİTECEK...
- A +

 18 temmuz felaketinde sel sularına kapılan Çay köprüsü haberimize, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’ndan açıklama geldi.

Kurban Bayramının 3’üncü günü köprü yapımına başlanacağını söyleyen Sarıoğlu, 20 gün içinde çay köprüsünün ulaşıma açılacağı müjdesini verdi.

18 temmuz sel felaketi sonrası yan gelip yatmadıklarını söyleyen ilçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, vatandaşların bir süre daha sabır göstererek Edilli yolunu kullanmalarını istedi.

Sarıoğlu şu açıklamayı yaptı:

“ DSİ tarafından yapılacak olan köprünün, Projesi birkaç güne bitiyor ,Bayramın üçüncü günü kepçe sahaya iniyor, yaklaşık 20 gün içersinde bitirilip kullanıma açılacak inşallah, biz her konuyu olduğu gibi hepimiz için aciliyet arz eden çay -Arabacı köyü köprü sorununu da takip halindeyiz.  Hiç kimse hiçbir konuyu takipsiz bıraktığımızı düşünmesin,  sadece sürekli basın ya da sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapmıyoruz.  Vatandaşlarımız, Bir süre daha Edili yolu güzergahını kullanmak durumunda kalacak, ancak en kısa sürede eskisinden çok daha güzel bir köprüye sahip olacağız hep birlikte. “ ifadelerinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni