Back To Top
Yaz Şenlikleri başladı

Yaz Şenlikleri başladı

 - 8 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.08.2019
 Yaz Şenlikleri başladı
- A +

25 gün sürecek olan Akçakoca Yaz Şenlikleri başladı.

Akçakoca Belediyesi tarafından Barınak içine kurulan sahnede  düzenlenen ve çeşitli sanatçılar ile grupların konser vereceği, 25 gün sürecek olan Yaz Şenlikleri, Karadenizli sanatçı Ekin Uzunlar'ın konseri ile başladı.

Kemençesi ile katılımcılara unutulmaz bir gece yaşatan Ekin Uzunlar, konserde yaptığı konuşmada, 17-18 Temmuz tarihinde bölgede büyük bir felaketin yaşandığını söyledi.

Konser öncesi Değirmenağzı bölgesinde ki  selden zarar gören işletmeleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Uzunlar, konser alanına gelen izleyicilere de Burası Bizim , Akçakoca Bizim mesajı verdi.

Ekin Uzunlar, konuşmasında şunlara değindi… "Yaşanan felaketten dolayı gerçekten çok üzgünüm. Doğal afete yapabilecek bir şey olmuyor ama önlemler alınabilir. Vefat edenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Akçakoca'da bir yardım kampanyası başlatıyoruz, sosyal medya hesaplarından da bunu duyurduk. Burası bizim, Akçakoca bizim."

Düzce Üniversitesi hastanesinde operasyon geçiren ve istirahat eden  Başkan Okan Yanmaz yer almadığı gecede,    Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, Ekin Uzunlar'a hediye takdim etti.

Başkan yardımcısı Yüksel Yılmaz, selden büyük zarar gören Akçakoca ekonomisine küçücük de olsa bir ivme katmak için düzenledikleri şenliklerin 25 gün süreceğini belirtti.

Yorumlar

Yorumlar
Akçakoca TV yetkilileri şeffaf olun burada kimseye hakaret edilmeden eleştiler yorumlar yapılmakta neden para yok deniyorda festivaller yapılıyor su zammı eleştrisini neden yayınlamıyorsunuz.Her belediyenin borcu var ama kimse YÜZDE ELLİ ZAM yapmadı.Tonu 2 TL olan su 3 TL ye çıktı.Vergilerle birlikte 4 TL nin üzerinde suyun tonu .Zamanı gelince bunlar gündeme gelir belediye ağlama duvarı değil icraat yapacan icraat bir umuttur oy verdik şu ana kadar boş bundan sonra da ne olacak hayatımız eğlence milletin cebinde para yok
İşiniz gücünüz eğlence 25 gün eğlence konser yapıyorsunuz da afette ölenler için de 7 gün mevlüt okutsanıza kimileri canını malını yitirmiş kimin umrunda bizim milletimiz hiç bir şeyden ders almaz Allah ıslah etsin
İstemiyorum şenliğiniz önce borç edebiyatı yaptınız şimdi paraları oraya aktarıyorsunuz. Yok belediyenin kasasından para çıkmıyor diye bu milleti kandırmayın. Esnaf kan ağlıyor diyorsunuz sonra esnaf sponsor oluyor diyorsunuz.
h.cumur 6.08.2019 - 20:55:57
şenliğiniz batsın........selde ölenlerden de mi utanmadınız........
hasanali 6.08.2019 - 20:51:22
festival ve eğlence için sokakta birbirini ezen, sel felaketinden dahi ders almayanlara yuh olsun.böyle boş bir millet olurmu...............
asiye 6.08.2019 - 20:47:30
daha yeni sel felaketi olmuş, adamların işi gücü şenlik. festival denilen şamataya sanatçı adı altında katılan ahlaksızlar yetmedi, şimdi gene şamata.... bu toplum iflah olurmu....Allah ıslah etsin....
Akçakoca ya şenlik lazım başka birşey istemez.
Turist gelmesi için önce temizlik gerek.kumsalda mangal yakılıyor.Turist kömür ve küllerin içinde mı denize girecek.kumsallar hiç temizleniyor.Çok yazık.Bu gidişle turizmden hiç gelir elde edemeyiz.
yeni