Back To Top
İNTİHAR GİRİŞİMİNİ CESARETİ İLE ENGELLEDİ

İNTİHAR GİRİŞİMİNİ CESARETİ İLE ENGELLEDİ

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.08.2019
İNTİHAR GİRİŞİMİNİ CESARETİ İLE ENGELLEDİ
- A +

 İntihar girişiminde bulunan vatandaşı ani bir hamle yaparak engelledi...

Sabah saatlerinde, Akçakoca Beşyol mevkisinde intihar girişiminde bulunan Nuri E’yi, Akçakoca Belediyesi İtfaiye eri Şenol Yavuz son anda engelledi.

Akçakoca Beşyol mevkiinde eşine kızdığı için intihar girişiminde bulunan 63 yaşındaki Nuri E’yi ikna etme çabaları saatlerce sürdü.

Akçakoca emniyet güçleri ile Akçakoca Belediyesi İtfaiye teşkilatını teyakkuz haline getiren intihar girişimi, usta itfaiye eri Şanol Yavuz’un girişimi ile kimsenin burnu kanamadan sona erdi.

Eşinin evden ayrılmasına kızdığı için Beş yolda inşaat halindeki binanın çatısına çıkan Nuri E’yi, ikna etmek saatler sürdü. Polis ve itfaiye erlerinin saatler süren ikna girişiminden sonuç alınamayınca, bu kez devreye usta itfaiye eri Şenol Yavuz girdi.

İnşaat halindeki binanın içinden yanındaki polis memuru ile çatıya çıkan Şenol Yavuz, başka bir polis memurunun Nuri E’yi konuşmaya tutarak dikkatini dağıtmayı sağladı. Yavaş yavaş çatının arka kısmından Nuri E’ye yaklaşan Şenol Yavuz, yaptığı usta işi hamleyle intihar girişiminde bulunan Nuri E’yi sırt üstü yatırarak etkisiz hale getirdi. 

Usta itfaiye erinin soğukkanlılığı ve cesareti çevrede bulunanlar tarafından taktirle karşılandı.

Yorumlar

Yorumlar
TEBRIKLER SENOL KARDES...SENI SEVIYORUZ
yeni