Back To Top

Hayde Akçakoca'ya sosyal medyada yoğun ilgi

Hayde Akçakoca'ya sosyal medyada yoğun ilgi

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.08.2019
Hayde Akçakoca'ya sosyal medyada yoğun ilgi
- A +

Yaşanan sel felaketinde zarar gören Düzce'nin turizm kenti Akçakoca için sosyal medyada "Hayde Akçakoca'ya" sloganıyla başlatılan kampanya, üst düzey siyasetçilerden vatandaşlara yoğun destek gördü.

Akçakoca Turizm Platformunun önerisiyle Akçakoca için dayanışma videosu yayınlayan Binali Yıldırım, mesajında bayramda Akçakoca'ya geleceğinin müjdesini verdi.Akçakoca'nın yaralarını sarması ve selden etkilenen şehir ekonomisinin yeniden canlanması adına önemli katkılar sağlayacak olan bu destek sayesinde ilçemizin tanıtımı da en güzel biçimde yapılmış olacak.

 Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, Akçakoca Belediyesi, Akçakoca Ticaret Odası ve çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşlarının desteği ile oluşturulan  Akçakoca Turizm Platformunun Sosyal Medya'da başlattığı kampanyaya destek çığ gibi büyüyor.

Facebook, Twitter ve Instagram'da #HaydeAkcakocaya Hashtag'i ile başlatılan  kampanyaya Ak Parti'li bir çok üst düzey yetkili ve Bakan katıldı.

 "Hayde Akçakoca'ya" etiketiyle yer alan paylaşımlara, başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım olmak üzere, çok sayıda üst düzey yönetici ile vatandaşlar katkı sağladı.

 Binali Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Akçakoca'da kısa bir süre önce sel felaketi ve acılar yaşadık. Şimdi artık acıları, yaraları sarma zamanı. Bayramda Akçakoca'dayım. Dayanışma için ben orada olacağım. Sizleri de Akçakoca'ya bekliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Kurban Bayramı huzur yok desene
Bu denizimiz ne zaman temizlenecek.Deniz üstü pislikten geçilmiyor.Köpükler ince ince odun parçaları su bulanık ve de deniz anaları insanlar sadece bakıyor tatile gelenler mecburen bu pisliğe katlanıyor