Back To Top
Vay be, Maltepe bile 14 TL oldu

Vay be, Maltepe bile 14 TL oldu

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.08.2019
Vay be, Maltepe bile 14 TL oldu
- A +

 Ekonomik krizin artık dayanılmaz bir hale geldiği, esnafın kepenk kapattığı ve inim inim inlediği bu günlerde üstüne üstlük iğneden ipliğe gelen zamlar vatandaşı canından bezdirdi.

Gün geçmiyor ki herhangi bir ürüne zam gelmesin. Doğalgazdan elektriğe, içtiğimiz sudan akaryakıta kadar aklınıza ne geliyorsa hepsine neredeyse her gün zam geliyor.

Şimdi de yine sigaraya zam geldi. Ve o yıllar yılı içilen, en ucuz sigaralardan birisi olan yerli mark Maltepe Sigarasına da zam geldi ve Maltepe Sigarası 14.- TL oldu.


Zamlı fiyatların bugünden itibaren geçerli olacağı açıklandı.

Buna göre ilgili gruptaki markaların en pahalı sigara fiyatı 18 liraya en ucuz sigara maltepe bile 14 liraya yükseldi. Vatandaşlar, sigara fiyatlarına sosyal medyadan tepki gösterdi.

Art arda zamların geldiğini aktaran yurttaşlar, zamların geri çekilmesini talep etti.
 

Yorumlar

Yorumlar
Allah belanızı versin Berat Albayrak inşallah geberirsin
yuh artık 3.08.2019 - 12:01:38
azerbeycan da sigara 1,5 tl 2 tl türkiyede geri kalan vergi..devlet te biliyor 100tl olsa yine içileceğini bizim halkımız koyun gibi içende içmeyende tepki vermiyor.yaz yapılınca içen sayısı azalmış nahhh azalmış millet kaçak ve tütün içiyor.millet zam yüzünden rakıyı bile kendi üretmeye başladı ... amaa noldu adamlar ETİL alkol sipariş veriyor malesef METİL alkol geliyor nasıl oluyorda değişik alkol geliyor ..ondan sonra her gün manşet yapıyorlar kaçak içki öldürüyor diye niye millet marketlerden, tekel bayii den alsın devletin demir gazzık kadar vergili içkisinden devlete para lazımm çünkü tek kelime ALLAH BELALARINI VERSİN
Sigaraya bu kadar zam yapan bu devletin maliye bakanınında Allah belasını versin
Anaların iyim
yeni