Back To Top
OKAN YANMAZ TABURCU OLDU

OKAN YANMAZ TABURCU OLDU

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.08.2019
OKAN YANMAZ TABURCU OLDU
- A +

31 Ağustos Çarşamba gün,  Düzce Üniversitesi Hastanesinde mide ameliyatı geçiren Akçakoca Belediye başkanı Okan Yanmaz, taburcu oldu.

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Genel Cerrah Prof.Dr. Mevlüt Pehlivan tarafından başarılı bir kapalı cerrahi (laparoskopi) yöntemiyle ameliyat edilen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın hızla iyileşme sürecine girdiği ve yapılan son kontrollerin ardından hastaneden taburcu edilmesine karar verildi.

Taburcu işlemlerinin yapıldığı esnada bir açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ameliyat öncesi ve sonrası kendisini yalnız bırakmayan, sağlığına kavuşup tekrar işinin başına dönmek için   duacı olan  ailesine, dostlarına ve tüm Akçakocalılara teşekkür etti.

Kendisine geçmiş olsun dileğini iletmek için hastane odasına çok yoğun ziyaretçi trafiği yaşadıklarını söylen Başkan Yanmaz, enfeksiyon tehlikesine karşı  doktoru ile  görüşerek hastaneden taburcu olmaya kararı verdiklerini söyledi.

İyileşme sürecinde olumsuzluk yaşamamak için tedbir amaçlı şehir dışına çıkmaya karar verdiklerini söyleyen  Başkan Yanmaz, “ birkaç gün şehir dışında istirahat ettikten sonra, hafta içi yeniden belediye başkanlığı mesaime  başlayacağım. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Başkanımıza acil şifalar diliyorum.
yeni