Back To Top

TURİZM BAKAN YARDIMCISI ALPARSLAN AKÇAKOCA'DA...

TURİZM BAKAN YARDIMCISI ALPARSLAN AKÇAKOCA'DA...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.08.2019
TURİZM BAKAN YARDIMCISI ALPARSLAN AKÇAKOCA'DA...
- A +

 Yaşanan sel felaketi sonrası turizm altyapısı büyük zarar gören Akçakoca’yı canlandırmak için oluşturulan  Akçakoca Turizm Platformu bugün saat 11,00’de basın açıklaması ile alınan kararları kamuoyu ile paylaşacak.

Düzce Valiliği, Akçakoca Belediyesi, Akçakoca Ticaret Odası, Düzce Belediyesi ile kimi Sivil Toplum Kuruluşları ve odaların da destek verdiği  platformun ilk toplantısında  yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde bölgeye turist gelmesini sağlayacak kampanyalar oluşturulacak.

Toplantı için Akçakoca’ya gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’a Turkuaz otelde sabah kahvaltısı verildi. Kahvaltıda, '  Akçakoca turizmi nasıl kurtulur, ve neler yapılabilir' müzakere edildi.

Kahvaltıya Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın yanı sıra AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, İl Kültür Turizm Müdürü Resul Taştan, Düzce Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Burçin Sarıcan ile Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici katıldı.

Kahvaltıda ameliyat olduğu için hastanede tedavi gören Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ı temsil eden hiç bir görevlinin olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar

Yorumlar
hizmetkar olmaya gelenlere bak ! bide poz vermişler rezillik.
İyi anladıkta Düzce belediyesi insan kaynakları müdürü ne iş şov şov şov .Olması gerekenler masada yok demek ki şöyle bir denize karşı bir kahvaltı yapalım havası var .Aaaa hani ilçe başkanı tüh be olmadı işte