Back To Top
TEPKİLER ÜZERİNE İMAM VE MÜEZZİN TEMİZLİĞE GİRİŞTİ...

TEPKİLER ÜZERİNE İMAM VE MÜEZZİN TEMİZLİĞE GİRİŞTİ...

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.08.2019
TEPKİLER ÜZERİNE İMAM VE MÜEZZİN TEMİZLİĞE GİRİŞTİ...
- A +

Yaklaşık bir haftadır sosyal medya üzerinden eleştirilere konu olan Çuhallı camii tuvaletlerinin çirkin görüntüsü son buldu…

Sosyal medya üzerinden yayınlanan fotoğraflarda Çuhallı cami tuvaletlerinin pislik içinde ki hali cami cemaati ile çevredeki esnaf ile vatandaşları tepkisini toplamıştı.

Tepkilerin giderek artması  üzerine hareket geçen Akçakoca Müftülüğü, görevli oldukları cami ve ekipmanlarının temizliğinden hem imam hem de müezzin eşit olarak sorumlu olmasından hareketle,  Çuhallı camii imamı ile müezzinin cami tuvaletlerini temizlemesini istedi.

Akçakoca Müftüsü Şaban Soytekinoğlu’nun gözetiminde yapılan temizlik çalışmasında cami tuvaletlerinin tamamı dezenfekte edilerek temizlendi.

Yorumlar

Yorumlar
Aldiklari parayi haketsinler.helal olsun müftüye
Ne yapmışlar bu cami görevlileri bir suç mu işlemişler.Müftülük bunlara ceza vermiş.Tıpki ilkokul çocukları gibi.Hay Allah
VATANDAŞ 2.08.2019 - 11:38:12
Ha işte böyle öyle 5 vakit namaz kıldırmakla 5 vakit ezan okumakla olmuyor .Ayrıca cami içeriside temizlenmeli süpürülmeli tozları örümcekleri alınmalı .Toplasan günde 2 saat çalışıyorsunuz aldığınız maaş 4 ila 5 bin tl arası.Asgari ücretlinin anası ağlıyor ayda 2000 tl maaş alıyor.Sayın hocalar kolay gelsin.Bu cami ve çevresi sizden sorulur.
Bu olmaz. Cuhalli Camii normal bi mahalle arası Camii değil ki hoca efendöyle müezzin namazdan sonra bu taş şu döküp temizleyiversin. Plajın dibinde. Akçakoca nın nüfusu sezonda 100 bine yaklaşıyor. Hafta sonları geçiyor bile. Plaja yakin baska wc mi var? Cami kadrosu her gün elinde fırça temizlige girişse yine sabahtan öğleye temiz kalmaz orası. Yazık. Müftü bey hocayla müezzine angarya yükleyene kadar. Maaşlı ya da bağışlı birini tayin etsin helanin başında duracak. Daha iyi olur. Bu şekilde devam ederse bi sure sonra Cuhalli Camiine imam müezzin dayanmaz olur.
Temizlik imandan gelir diye diye büyüttüler, şimdiye kadar gördüğüm dünyanın en temiz ülkeleri Avrupa ülkeleri. Adamlar ayakkabı ile eve giriyor, yerde toz yok. İngiltere'de hergün yağmur yağıyor; çamuru Türkiye'de gördüm.
yeni