Back To Top

KENETLEN AKÇAKOCA TURNUVASI BAŞLADI...

KENETLEN AKÇAKOCA TURNUVASI BAŞLADI...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.07.2019
KENETLEN AKÇAKOCA TURNUVASI  BAŞLADI...
- A +

 Akçakoca ilçesinde yaşanan Sel felaketinde mağdur olan ve canlarını kaybeden Ailelere destek için kenetlen Akçakoca Futbol Turnuvası mücadeleleri başladı. Bu turnuvadan elde edilecek gelir mağdur ailelere verilecek. Turnuvanın dün gece oynanan müsabakasında Dehayde Karder’i 3-1 yendi.

Akçakoca İlçesinde yaşanan Sel Felaketinde mağdur olanlar için tertiplenen Kenetlen Akçakoca adı altında düzenlenen futbol turnuvasına,  İki grupta 10 takım mücadele ediyor.  iki grupta tek devre lig usulüne göre oynanan karşılaşmalar sonunda iki grupta ilk iki sırayı alan takımlar yarı finale yükselecekler.

Turnuvanın Yapılmasında en büyük pay sahiplerinden biri olan Akçakoca spor takımının Antrenörü Selahattin Bal; “ Akçakoca olarak büyük bir sel felaketi yaşadık bu sel felaketinde mağdur olan ailelerine destek vermek için bu organizasyonu tertipledik bu organizasyondan kazanılacak tüm gelir Sel Felaketinde mağdur olan ailelere dağıtılacaktır “ dedi.

Turnuvamız 10 takım ile başladı ve şu ana kadar Dört karşılaşma oynandı Maçlarımızı Akçakoca stadında oynatıyoruz gece oynanan karşılaşmalara futbol severler çok büyük bir ilgi gösteriyor. Yaraları sarmak için tüm halkımızı maddi ve manevi destek için bekliyoruz dedi.

KENETLEN AKÇAKOCA TURNUVASININ TAKIMLARI.

A.GRUBU

Akçakocaspor alt yapısı,Döngellispor,KirazlıKöyüspoır,Yaylacıkspor ve Akçakoca Veteranlarspor.

B.GRUBU

Paşalarspor, KARDERspor, DE-Haydespor, Ayazlıspor ve Gökspor Veteranlarspor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.