Back To Top
FİKİR ÖZGÜRLÜĞÜ KÜFÜR ÖZGÜRLÜĞÜ DEĞİLDİR...

FİKİR ÖZGÜRLÜĞÜ KÜFÜR ÖZGÜRLÜĞÜ DEĞİLDİR...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.07.2019
FİKİR ÖZGÜRLÜĞÜ KÜFÜR ÖZGÜRLÜĞÜ DEĞİLDİR...
- A +

  Bizim Akçakoca Haber Genel Yayın Yönetmeni Özhan Kızıltan, sosyal medya hakaretlerini yargıya taşıdı.

Şehir içinde kullanılması yasak olmasına rağmen,  Patpat haberleri ile ilgili gündem yaratan Özhan Kızıltan,  YETKİLİLERİN DUYARSIZLIĞI DEVAM EDİYOR haberlrine gelen küfürlü yorumları yargıya taşıdı.

Bu sabah saatlerinde Akçakoca adliyesine giden Kızılatan, " Yaptığım haber nedeniyle hakaret edenleri bugün mahkemeye verdim. Hukuk mücadelem devam edecek. Fikir özgürlüğüne evet küfür özgürlüğüne hayır " ifadelerinde bulundu.

İŞTE ÖZHAN KIZILTAN, KENDİSİNE HAKARET YAPILDIĞI İÇİN YARGIYA TAŞIDIĞI O HABER

 YETKİLİLER KANUNLARI UYGULAMAMAKTA DİRENİYOR

Akçakoca'daki Pat Pat yozlaşması tüm hızıyla devam ediyor... Kanun ve yönetmeliklerin kesin hükümlerine rağmen PAT PAT tabir edilen tarım araçları şehrin ortasında toplu taşıma bile yapıyor. Bugün öğleden sonra Ankara Caddesinde çekilen görüntü, yetkililerin vurdum duymazlığını bir kez daha ortaya koydu.

Kanunlara ve Valiliğin yasaklama yazılarına rağmen ruhsatsız, ehliyetsiz, plakasız PATPAT 'lar yolcu nakli için toplu taşıma aracı olarak kullanılıyor.

Video görüntülerinde Akçakoca'ya valizleriyle birlikte dışarıdan geldiği anlaşılan genç kızlar, belli ki terminalden veya başka bir noktadan alınarak pansiyonların bulunduğu Flamingo semtine getiriliyor. Kasasında seyahat eden yolcular, bindikleri aracın trafiğe çıkmak için hiçbir güvenlik tedbiri barındırmadığını ve her an can pazarı haline dönüşebileceğinin farkında mı acaba? 

Yorumlar

Yorumlar
Bu pat pat konusu ile ilgili Düzce Valiliğinin bir kararı var bu karar neden uygulanmıyor biz keriz miyiz araca vergi veriyoruz sigorta muayene yaptırıyoruz para ödüyoruz patpatlar bunların hiçbirisi uygulanmıyor ehliyet de sorulmuyor oh ne ala gel keyfim gel insan taşı yük taşı her şeyi yap hiçbir hesap verme bir de haber yapana hakaret et lütfen yetkililer Valilik Kararını uygulayın
Valla sonuna kadar katılıyorum habere. Oy korkusu uğruna insanların hayatı hiçe sayılıyor. Arkadaş istemiyorum pat pat denilen aracı. Tarladan bahçeden dışarı çıkmasın. Bu kadar zor mu bu. Ehliyet yaşı gelmemiş çocukların kullandığı hiç bir güvenliğin olmadığı bu araçlar için niye bu kadar diretiyorsumuz ki
İyi de Özhan hergün birilerine küfrediyor, itham ediyor, hakaret ediyor. Ve gazeteciyim diyerek bunu yapıyor.
yeni