Back To Top
Taştan’a tepkiler çığ gibi büyüyor...

Taştan’a tepkiler çığ gibi büyüyor...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.07.2019
Taştan’a tepkiler çığ gibi büyüyor...
- A +

Akçakoca'da  yaşanan sel felaketinin ardından özellikle Akçakoca’da ve çevresinde bir çok turizm alanı ve işletmesi zarar gördü.

Ancak turizm işletmecileriyle yapılan görüşmelerde İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’ın bir kez dahi kendilerini ziyaret etmediği gibi arama tenezzülünde dahi bulunmadığı öğrenildi.

Akçakoca ve Cumayeri bölgesinde yaşanan sel felaketinin ardından turizm anlamında büyük bir kayıp yaşandı. Özellikle Akçakoca ve çevresinde sel sularına kapılan bir çok tesis kullanılmaz hale gelirken sel sularının getirdiği kirlilik, ağaçlar ve taşlar sahillerde bazı esnafları iş yapamaz duruma getirdi.

Akçakoca’da Kurban Bayramı tatilini geçirmeyi planlayan bir çok kişinin rezervasyonlarını iptal ettiği öğrenilirken, özellikle bu dönemde turizmcilerin yanında olması gereken İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’ın ise bölgede ki turizm işletmelerini ziyaret etmediği gibi aramadığını da söylediler.

Özellikle bu zor dönemde turizm işletmelerinin destekleme, yapmaları gerekenler konusunda uzman bilgisi vermesi gerektiğine inanılan Taştan’a tepkiler çığ gibi büyümeye başladı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni