Back To Top

Üniversite Acil Servisi SOS veriyor.. Doktor Yok Doktor!

Üniversite Acil Servisi SOS veriyor.. Doktor Yok Doktor!

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.07.2019
Üniversite Acil Servisi SOS veriyor.. Doktor Yok Doktor!
- A +

Düzce TV 'de yer alan haberde, Rektör Çakır'ın daire satmaktan Üniversite ve hastanesi ile ilgilenmediği iddia edildi...

 Düzce Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde iddialara göre doktor olmayınca Başhekim Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, hasta muayene etti. Üniversite Hastanesinin hiç bir sorunu olmadığını söyleyen Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın acilde olmayan doktorlar nedeniyle yapacağı açıklama ise merak konusu oldu.


Düzce Üniversitesi Uygulama Araştırma Hastanesi acil servisi doktor sıkıntısı yaşıyor. Düzce’de iki acil servisten bir tanesi olan Düzce Üniversitesi Uygulama Araştırma Hastanesi’nde iddialara göre akşam saatlerinde ve bugün doktorlar rapor aldığı için ,Acil servis hizmetlerinde aksamalar oldu hatta hasta kabul edilmediği öğrenildi.

Bunun üzerine Hastane Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, acil serviste hastaları kendisi muayene etti. Bu durum karşısında acil servisi kullanan hastalar; “Rektör prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın özel işlerine zaman ayrımaktan  üniversiteyle ilgilenemiyor” yorumları yapmasına neden oldu.

Düzce TV'de yer alan haberde ayrıca, Rektör Çakar'ın, Düzce Üniversitesi Yerleşkesinin bulunduğu Konurlp bölgesinde yapımı devam eden 14 katlı inşaata ortak olduğu iddiasına yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar
Başlığınızda çok haklısınız.Sayın Rektör siyasi işlerle ilgilenmekten üniversiteye vakit ayıramıyor.Her yıl üniversitemiz bu kadar büyüdü şu kadar büyüdü laf ebeliği yapıyor ama, onlarca hasta boluya gidiyor tedavi olmaya.Bolu üniversite hastanesine gidin, yatan hastaların yarısı düzce kütüğüne kayıtlı.İş yapın rektör hanım biraz iş.