Back To Top
BIRAKIN SELDEN KÜTÜK KAPMA YARIŞINI, ESNAFA SAHİP ÇIKIN

BIRAKIN SELDEN KÜTÜK KAPMA YARIŞINI, ESNAFA SAHİP ÇIKIN

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.07.2019
BIRAKIN SELDEN KÜTÜK KAPMA YARIŞINI, ESNAFA SAHİP ÇIKIN
- A +

Sel felaketi ile boğuşan Akçakoca’ya ikinci darbe Vergi Dairesi ile SGK'dan  geldi.

Selzede vatandaşlar,  e-haciz uygulamasının esnafları zor durumda bıraktığını açıkladı. E-haciz nedeniyle Akçakoca  genelinde çok sayıda esnafın mağdur durumda olduğunu öğrenildi.

Akçakoca’ya sen önce geldin ben önce geldiği kavgası yapan Cumhur İttifakının iki üyesi AK Parti ve MHP yöneticilerine seslenen esnaflar, bırakın kavgayı, Akçakoca’yı bu ayıptan kurtarın yorumunda bulundular.

Uzun süredir işlerinin bozuk olduğunu söyleyen esnaflar, 10 gündür siftah yapmadan kepenk kapatan esnafımız var. Yaşadığımız son sel felaketi işin tuzu biberi oldu. Biz yaşanan afet nedeniyle SGK ve vergi borçlarımızda erteleme beklerken bankaya gittiğimizde haciz şoku ile karşı karşıya kaldık. Devlet bin liralık alacağına dahi haciz işlemi başlatmış, ayıptır yazıktır günahtır siteminde bulundular.

Cumhur İttifakının iki üyesi AK Parti ve MHP milletvekillerinden beklentilerini dile getiren vatandaşlar, Akçakoca esnafını bir an önce rahatlatacak adımların atılması için girişimde bulunulmasını istediler.

Vergi dairesi ile SGK'nın  başlattığı haciz uygulamasının durdurulmasını isteyen  esnaflar, AK Parti ve MHP milletvekileri ile parti yöneticilerine seslenerek kavga etmeyin sorunlarımızı çözücü adımlar atın ifadelerine bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni