Back To Top

Anne ve 2 Kızı Gözyaşları İçerisinde Son Yolculuğuna Uğurlandı

Anne ve 2 Kızı Gözyaşları İçerisinde Son Yolculuğuna Uğurlandı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -24.07.2019
Anne ve 2 Kızı Gözyaşları İçerisinde Son Yolculuğuna Uğurlandı
- A +

Akçakoca Esmahanım bölgesinde meydana gelen sel felaketinde sele kapıldıktan 5 gün sonra cansız bedeni bulunan 7 yaşındaki Sanem Kaplan ile felaketin 6’ıncı gününde cansız bedenleri bulunan anne Nilgün Kaplan ve 9 yaşındaki Funda Kaplan gözyaşları içerisinde toprağa verildi. Bölgede inceleme yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz cenazeye katıldı. Acılı baba, eşi ve çocuklarının tabutlarını öperek son yolculuğuna uğurladı.

Esmahanım köyünde  6 gün önce başlayan şiddetli yağış sel felaketine neden olmuştu. Hayatı olumsuz etkileyen felakette sel sularına kapılıp kaybolan 7 yaşındaki Sanem Kaplan’ın cansız bedeni arama kurtarma çalışmaları sonrasında sel felaketinden 5 gün sonra Uğurlu Köyü mevkiinde bulundu. Felaketin 6’ncı gününde ise 39 yaşındaki anne Nilgün Kaplan ve 9 yaşındaki kızı Funda Kaplan’ın cansız bedenleri aynı mevkide bulundu.

Daha sonrasında Akçakoca Devlet Hastanesi morgundan alınan anne ve kızlarının cenazeleri bugün Aziziye Merkez camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında Aziziye Mahalle Mezarlığında gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlanan anne ve kızları yan yana defnedildi.

Cenazeye; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, MHP Gelen Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, Düzce Valisi Zülkif Dağlı sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Öte yandan, sel felaketinde kaybolan diğer 2 kişinin arama çalışmaları devam ediyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.