Back To Top

CHP’li belediyeler sel bölgesinde, MHP’li belediyeler nerede?

CHP’li belediyeler sel bölgesinde, MHP’li belediyeler nerede?

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.07.2019
 CHP’li belediyeler sel bölgesinde, MHP’li belediyeler nerede?
- A +

Yüz yılın sel felaketini yaşayan Akçakoca ‘ya, çevre il ve ilçe belediyelerden yardımlar gelirken, Türkiye genelinde 244 belediyesi olan MHP’li hiçbir belediyenin Akçakoca’ya yardım etmemesi MHP tabanında rahatsızlık yaratmaya başladı.

Alınan bilgiye göre, CHP’nin elinde olan İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri başta olmak üzere, AK Parti'nin elinde olan Düzce Belediyesi'nin yanı sıra çevre il ve ilçe belediyelerden sel bölgesine yardımlar gelirken, MHP’nin elinde olduğu Yığılca belediyesi hariç, MHP’nin elinde olan Akçakoca Belediyesine hiçbir yardım gelmemesi, şaşkınlık yarattı.

Sel felaketinin üzerinde 4 gün geçmesine rağmen,  afet bölgelerine MHP dışındaki bütün partilerin heyetleri bir biri peşi sıra ziyaretler yapıp vatandaşlara moral vermeye çalışırken, MHP   Düzce Milletteki Ümit  Yılmaz, MHP İl başkanı İlhami Caboğlu ve MHP Akçakoca ilçe Başkanı Mustafa Özensel, Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz ile  teşkilat mensupları insan üstü bir gayretle çalışma yürütürken, MHP Genel merkezi ile MHP’li belediyelerin Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı sahip bırakması,  Akçakoca’da tepkilere neden oldu.

Bir bardak suya muhtaç olan ve Altyapısı felç olan Akçakoca Belediyesine  hiçbir MHP’li belediyeden yardım gelmemesine tepki gösteren kimi MHP’liler, rahatsızlıklarını genel merkeze ilettikleri öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
genel başkan bile bir şey dememişken hangi mhpli belediye yardım edecek. 18inde bartina kadar geldi yalandan bile olsa akçakocaya uğramadı.
VATANDAŞ 22.07.2019 - 11:37:43
Babası CHP li değilmiydi.O da geçsin CHP ye olsun bitsin.Ankara İstanbul CHP .Akçakoca bir nebze ayağa kalkar.Konuşsun Başkanlarla yardım sözü alsın olsun bitsin bu iş .Önemli olan Akçakocaya faydalı işler yapmak.
Devlet Bahçeli böyle bir zamanda Karaman'a gidiyor, Akçakoca'ya gelmiyor! neden?
harun solak 22.07.2019 - 08:36:33
onu, aleyna tilki denen ahlaksız pornocuyu akçakocaya davet ederken soracaktınız.şimdi zırlamayın.