Back To Top
KÖYDE 7 KİŞİ HALA KAYIP !

KÖYDE 7 KİŞİ HALA KAYIP !

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.07.2019
 KÖYDE 7 KİŞİ HALA KAYIP !
- A +

Yaşanan Sel felaketinde en büyük hasarı Akçakoca'ya bağlı Esmahanım Köyü gördü. 200 haneli köyün neredeyse yüzde 70'i sular altında kaldı. Köyde mahsur kalanların büyük bir bölümü helikopterle kurtarıldı. Köye ulaşım karayoluyla yapılamıyor. Köyde yaşayan 7 kişiden ise haber alınamıyor.

Dün gece büyük bir afeti yaşayan Esmahanım Köyü'nde hasarın boyutu görenleri ürkütüyor. 200 haneli köyün neredeyse yüzde 70'i sular altında kaldı. Köyde mahsur kalanların büyük bir bölümü helikopterle kurtarıldı. Yollar büyük ölçüde hasar gördüğü için köyün çevre köylerle ve kent merkezi ile ulaşımı iptal olmuş durumda.

Kamyon şoförü olan Erkan Kaplan'ın ailesinden haber alınamıyor. Kaplan en son gece saat 04.00 sıralarında eşi ile telefon ile görüştüğünü ve ardından ailesinden haber alamadığını söyledi. Eşi Nilgün, Kızları Funda, Sinem ve Sanem Kaplan'ın sel sularına kapılarak kaybolduğu iddia edildi. Köyde 3 kişinin daha kayıp olduğu ve kendilerinden haber alınamadığı öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
ŞU HABERLERE BILE GULEN YUZ EMOJISO KOYUYORSUNUZ YA SIZ NASIL BIR INSANSINIZ ? HABERDE BI AILENIN KAYIP OLDUGU YAZIYOR VE SIZ GULEN EMOJILER KOYUYIRSUNUZ YAZIK SIZE GERCEKTEN YAZIK !! VE DUN GECEDE HAVAI FISEKLER PATLADI MILLET CANININ DERDINDE !
yeni