Back To Top

Hala Şampiyonluk Şansımız Var

Hala Şampiyonluk Şansımız Var

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -17.01.2013
Hala Şampiyonluk Şansımız Var
- A +

Tarihinde ilk kez Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden ve 10. grupta yer alan Akçakospor sezonun ilk yarısını 20 puanla altıncı sırada tamamladı. Temsilcimiz lider Adapazarıspor’un 13 puan gerisinde.

Akçakocaspor’da sezona başında başkan olan Yiğit Önder Yılmaz’ın başkanlık görevinden ayrılmasının ardından başkanlığa Akçakoca Belediye başkanı Fikret Albayrak geldi.

Sezonun ilk yarısını 20 puanla tamamlayan Akçakocaspor başkanı Fikret Albayrak, “Başkanlık görevinden ayrılan Yiğit Önder Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Yiğit Bey’in istifasının ardından kendi içimizde bir görev dağılımı yaptık” dedi.

Başkan Fşkret Albayrak, “İlk yarıda istediğimi sonuçları alamadık. 20 puanla ilk yarıyı tamamladık. Liderin 13 puan gerisindeyiz. Üç puanlık sistemde bu fark kapanmayacak bir fark değil. Halen şampiyonluk şansımızın olduğunu düşünüyorum. İkinci yarıda istediğimiz sonuçları alarak son haftaya kadar şampiyonluğu kovalayacağız” dedi.

İkinci yarı öncesi yeni bir yapılanmaya gittiklerini söyleyen Başkan Fikret Albayrak, “Teknik heyetin raporu doğrultusunda Hakan, Özgür, Kaan, İskender, Mert Afyon, Ufuk ve Yavuz ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Eski futbolcularımız Çoşkun, Aytaç, Cüneyt, Can ve Sakarya’dan levent’i kadromuzu kattık. Teknik heyetimizin istemesi durumunda transfer yapacağız” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.