Back To Top
BAŞKAN YANMAZ KOTİL İLE GÖRÜŞTÜ...

BAŞKAN YANMAZ KOTİL İLE GÖRÜŞTÜ...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.07.2019
BAŞKAN YANMAZ KOTİL İLE GÖRÜŞTÜ...
- A +

 Göreve başladığı günden beri Kamu kaynaklarından Akçakoca halkının da yararlanması için sık sık Ankara’da bakanlıklar düzeyinde çeşitli temaslarda bulunan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Ankara’ya gitti.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, havacılık ve uzay sanayi alanında Türkiye’nin uluslararası arenadaki gururu olan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TAI/TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil’i ziyaret etti. Bir süre baş başa görüştü.

Ankara ziyaretlerine TAİ Genel Müdürü Temel Kotil ile başlayan Okan Yanmaz, Akçakoca'ya kamu yatırımı başta olmak üzere, kaynak aktarımı konularında görüş alış verişinde bulundukları öğrenildi.

Ajandası dolu olan Başkan Yanmaz’ın Ankara ziyaretlerinin birkaç gün süreceği öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Yav he he 17.07.2019 - 08:03:47
Görüntüde Akçakoca için çalıştım ama yardım etmediler olacak. Cüneyt Yemenici döneminde yapılanların aynısı şimdi Okan Yanmaz tarafından yapılıyor. İlk işiniz akraba ve yakınlarınıza üst kadrolar açmak ve onların öncülüğünü yapmak. Sizler gibi yöneticiler sayesinde güzelim Akçakoca bir adım ileri gidemez. Anlaşılıyor ki NAZMİ ÇİLOĞLU gibi dirayetli özü sözü bir adam kayırmayan bi başkası daha gelmez bu belediyeye. Sonuçda 18 yaşında ülkenin en şımarık şarkıcısını festival ayağına Akçakoca'ya getirip bi hayranıymış gibi peşinden gittin sayın başkan, yakışmadı...!
yeni