Back To Top
AYŞE KEŞİR İÇİN ANKARA SEFERBERLİĞİ

AYŞE KEŞİR İÇİN ANKARA SEFERBERLİĞİ

 - 10 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.07.2019
AYŞE KEŞİR İÇİN ANKARA SEFERBERLİĞİ
- A +

 Düzce Son Haber sitesinde yer alan son dakika gelişmesine göre, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in, yeni kurulacak kabinede bakan olmasına mutlak gözüyle bakıldığı iddiasında bulundu.

“ Düzce için gece gündüz çalışan, mesai saati gözetmeyen AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in kurulacak yeni kabinede bakan olarak görev alması için Düzcelilerin kamuoyu oluşturması bekleniyor”  denilen haberin girişinde, şu görüşlere yer verildi. Haberde ayrıca, Keşir'in bakan olması için Ankara'da lobi faaliyeti yürütülmesi istendi

" Düzcelilerin en sevdiği vekil olarak bilinen, özellikle fındık, yol, sağlık, eğitim gibi konularda da Düzce’ye yatırım üzerine yatırım getirilmesini sağlayan, Ankara’da siyasi bağlantıları da sağlam olan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir için açıklanması muhtemel yeni kabinede bakan olması için kamuoyu oluşturulması bekleniyor.

Bu aşamada Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na en uygun isimler arasında yer alan Keşir’in, Düzce kamuoyunda desteklenmesi, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün bakan olduğu dönemde olduğu gibi topyekün Ankara’ya baskı yapılması Düzce’nin yararına olacak.

Düzce için canını dişine takan  Keşir’in, aynı sorumluluk ve iş ciddiyeti ile Türkiye içinde çalışacağı özellikle aile konusunda oldukça başarılı olacağı tahmin ediliyor." 

Kaynak: Düzce Son Haber

Yorumlar

Yorumlar
Sizin haberinizi sikeyim. Niye yorumumu yayınlamadınız, işinize gelmedi dimi Ayşe den para aldınız dimi, sizin gibi habercileri Allahım kahreylesin, bir dahada sizin haber kanallarınızı ne takip edecek nede okuyacak, satılmışsınız, satılık köpekler bile sizden değerlidir artık benim için.
san 7/17/2019 -
düzce için ne yaptı da ülke için ne yapacak.kabine değil kabile kuruluyor sanki
her yıl aynı mevzu, bu yıl ayşe keşir'in adı geçiyor. sonuç: sıfır
Evet hepte görüyoruz TBMM de Düzce için konuşmalarını çalışmalarını hele ki fındığı hiç ağzından düşürmüyor sayın vekil. :) Birde bakan olursa herhalde Düzce başkent felan olur. :)))
Neden olsun ?
Şakamısınız siz ya bu ne yalakalık yazık ben mahalleme muhtar yapmam bu kendini bilmez, Akçakoca için hiçbirşey yapmamış kadını....
Bu kadar seri yalan konuşanı ilk defa gördüm... Seçimden sonra yüzünü görmedik ne çalışması?
Düzce için hangi faaliyette bulunmuş? Ben görmedim, duymadım. Fındıkla ilgili bir konuşması mı oldu da biz duymadık, yol ve diğer hizmetleri ise hiç konuşmuyorum. Anca yaptığı protokollere katılmak, cenazede bayramda boy göstermek, hakkı olup ta haksızlıklara göz yumarak adam kayırmak, insanların ayağını kaydırmak... daha ne sayalım bilemedim. Sıradan bir vatandaş Düzce ye bunlardan daha çok faydalı olacağına inanıyorum.
Hey Allahım ne günlere kaldık .Ya sayın vekil Düzce ve çevresine ne faydası olmuş.Fındık konusunda sus pus oturan bir kişi.
Hey Allahım ne günlere kaldık .Ya sayın vekil Düzce ve çevresine ne faydası olmuş.Fındık konusunda sus pus oturan bir kişi.
yeni