Back To Top
EN GÖZDE BÖLGE SATIŞA ÇIKARILIYOR...

EN GÖZDE BÖLGE SATIŞA ÇIKARILIYOR...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.07.2019
EN GÖZDE BÖLGE SATIŞA ÇIKARILIYOR...
- A +

 Yerel seçimlerde AK Parti yönetiminden MHP yönetimine geçen Akçakoca Belediyesi, borç – banka faizi sarmalından kurtulabilmesi için meclis kararı ile aldığı kimi varlıklarının satışına başlıyor…

SGK’ya olan yüklü miktarda borcu kapatabilmek için Değirmenağzı 15 temmuz parkı içinde ki sosyal tesisleri Gençlik Merkezi yapılması için Düzce Valiliği’ne vermeye çalışan Okan Yanmaz, sağlık ocağı inşaatının bulunduğu araziyi vergi borcuna karşılık Maliye’ye devretmişti. Başkan Yanmaz, esnafa olan yüklü miktarda borç sarmalından kurtulmak içinse, mülkiyeti belediyeye ait kimi varlıkların satış hazırlığına başladı.

Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre, Okan Yanmaz öncesi belediye başkanları döneminde yap işlet devret modeli ile çınar caddesinin girişine yapılan ve mülkiyeti Akçakoca Belediyesi’ne ait olan Kamelya restoranın bulunduğu alanın satışa çıkarılacağı öğrenildi.

TALİPLİSİ ÇOK

10 milyon TL’nin üzerinde emlak değeri olduğu ileri sürülen ve Akçakoca’nın en gözde mekânlarından biri olan bölge için Düzce, Ankara ve İstanbul merkezli birçok firmanın satış ihalesi ile ilgilendiği bilgisine ulaşıldı.

 Söz konusu bölgede fizibilite çalışması yaptıkları öğrenilen kimi firma yetkililerinin muhammen bedel açıklandığında satış ihalesine girmek için teklif verecekleri ve Batı Karadeniz’in en önemli turizm bölgelerinden biri olan Akçakoca’ya yatırım yapacakları öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
çuhalılı 16.07.2019 - 18:11:27
ne 10 milyonu ya havada karada en az 100 milyonu ar en az .ne iştir akçakocatv
Hayırdır..! Başkan Akçakoca'yı satmak için mi seçildi.? Çözüm üretmek yok, Proje yok, Eğlence çok. Sat ye peşkeş çek. (Siz Başkanın medyası olduğunuz için yayınlamazsınız)
Oldu olacak AKÇAKOCA yı satın.CÜNEYT YEMENİCİ bu kadar mı batırdı memleketi.Her belediyenin borcu var .YEMENİCİ neden sessiz.
yeni