Back To Top
GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ

GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.07.2019
GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ
- A +

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, gündeme ilişkin sorulan cevaplara yanıt verdi. Caboğlu, özellikle fındık konusunda girişimlerde bulunulması gerektiğini söyleyerek, Milletvekili Ümit Yılmaz'ın fındakla ilgili söylemlerinin arkasında olduklarını belirtti.

 Düzce Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelen Düzceli siyasi parti il başkanları özellikle fındık konusunu ele almışlardı. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu da bir davete katılacağı için toplantıdan erken ayrılmak zorunda kaldı. Toplantı çıkışında gündeme ilişkin soruları cevaplayan Caboğlu, özellikle fındık konusunda MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın önemli girişimlerde bulunduğunu söyledi.

Caboğlu, “Bölgemiz için büyük öneme sahip olan fındık konusunda biz de elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle milletvekilimiz Ümit Yılmaz, bölge milletvekilleriyle bir araya gelerek bu konuda girişimlerde bulunuyor. Kendisine biz de elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Fiyatın bir an önce açıklanması gerekiyor. Çünkü üreticiler bu açıklamaya göre hareket edecekler. Açıklamanın erken yapılmasını bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Fındık fiyatı konusunda açıklama yapmanın şu an için yanlış olacağına da değinen Caboğlu, 15 Temmuz darbe girişimleriyle ilgili de açıklamalarda bulunarak, “Türk milleti bağımsızlığına ne kadar önem verdiğini o gün göstermiştir. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Onlar bizim için büyük öneme sahip. İnşallah bir daha böyle günleri görmeyiz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.