Back To Top
TÜRSAB VE VALİ DAĞLI AKÇAKOCA TARİHİ MAHALLEDE TÜRKÜLERLE KARŞILANDI

TÜRSAB VE VALİ DAĞLI AKÇAKOCA TARİHİ MAHALLEDE TÜRKÜLERLE KARŞILANDI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.07.2019
TÜRSAB VE VALİ DAĞLI AKÇAKOCA TARİHİ MAHALLEDE TÜRKÜLERLE KARŞILANDI
- A +

 Türkiye Seyahat Acentaları birliği TÜRSAB Akçakoca Tarihi Mahalle Pazarını ziyaret etti. Ziyarete Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, belediye başkan yardımcısı Hakan Öztaş, diğer kurum yetkilileri ile birlikte, tur operatörleri katıldı.

 Türkiye Turizm Sektörüne ve Seyahat Acentacılığı mesleğine katkı sağlamak, üyelerinin ulusal ve uluslararası platformlarda daha aktif, güçlü ve etkin bir rol üstlenebilmeleri için dijital çağa uygun yenilikçi ve sürdürülebilir bakış açısı geliştirmek amacı ile kurulan Türkiye Seyahat Acentaları birliği TÜRSAB Akçakoca Tarihi Mahalle Pazarını ziyaret etti.


Karşılamaya gelen Tarihi Mahalleliler türkü söyledi.

 Bu hafta sonu Tarihi Mahallemizin önemli konukları vardı.diyen Tarihi Mahalle yönetim kurulu başkanı Gülten Tekin Özdeş, yaptığı açıklamada, 

" Düzce ilini tanıtmak üzere,TURSAB tarafından gerçekleştirilen Proğrama bir çok turizmci katılmış, çevre ile ilgili yerinde incelemeler yapmıştır. Tar-Mah-Der, Tarihi Mahallede Gümüş Konakta konuklarına ikramlar da bulunmuş, daha sonra hep birlikte pazar gezilmiştir.Proğrama Katılan sayın valimiz, pazarın gelişmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirmiş, emeği geçenleri kutlamıştır.
Pazarımızı gezen turizmciler in memnuniyetlerini tarafımıza defalarca bildirmeleri, bizi umutlandırmıştır.Umarım geri dönüşleri olur, Akçakocamız hak ettiği ilgiyi götür.
Turizmcilere, Kaymakamımız, Belediye başkan yardımcımız, Türsab başkanımız, İl Kültür ve Turizm müdürümüz,Marka temsilcileri,Akçakoca Turizm Derneği Başkanı, Düzce Turan Otel müdürü ve medya mensupları eşlik etmişlerdir.
Tarihi Mahalle Pazarı esnafları da kendine yakışır şekilde misafirlerini ağarlamışlardır.
Emeği geçen herkese teşekkürler " yorumunda bulundu.
 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.