Back To Top

Yapılan eleştiri sonrası ortaya çıkan Keşir...Fındık üreticisinin mağdur olmaması için çalışıyoruz

Yapılan eleştiri sonrası ortaya çıkan Keşir...Fındık üreticisinin mağdur olmaması için çalışıyoruz

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.07.2019
Yapılan eleştiri sonrası ortaya çıkan Keşir...Fındık üreticisinin mağdur olmaması için çalışıyoruz
- A +

 Yaklaşan fındık sezonu öncesi fındık üreticinin mağduriyetini dile getiren MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, bir biri peşi sıra yaptığı açıklamalarla Düzce kamuoyunun haklı taktirini kazanıyor.  Buna mukabil AK Parti Düzce milletvekili Fahri Çakır ile Ayşe Keşir’in suskunlukları ise tepkilere neden olmaya devam ediyor.

Fındık üreticilerini sahipsiz bıraktığı için eleştirilerin odağında olan isimlerden AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca TV başta olmak üzere bir kısım medyada ses kaldıkları eleştirilerisinin yapıldığı haberler sonrası yaptığı fotoğraflı yazılı açıklama ile, fındık sezonu öncesi Ak Parti olarak gerekli tüm adımları atacaklarını söyledi.

Gelecek hafta  Karadeniz Milletvekilleri ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemir'li ile görüşeceklerini Söyleyen Keşir; "Geçtiğimiz hafta 2 temmuz ve  4 temmuz tarihlerinde Tarım ve Orman Bakanlığı’nda Bakan Yardımcılarımız Sayın Mustafa Aksu ve Fatih Metin ile Düzce ve fındık gündemli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

 Cumhurbaşkanımız ile yapılan istişare toplantısında Düzce’mize ait sorun ve beklentilerimizi de dile getirdiklerini söyleyen AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, önümüzdeki günlerde AK Parti Karadeniz Bölgesi Milletvekilleri olarak fındık gündemli bir görüşme daha gerçekleştireceklerini belirtti.

Bu yıl fındıkta yüksek rekolte beklemekteyiz diyen Keşir, Fındık üreticisinin mağdur olmaması için hem hükümetimiz, hem partimiz hem de Karadeniz Bölgesi Milletvekilleri atılması gereken adımları atmakta olduklarını dile getirdi.

Yorumlar

Yorumlar
Fındığa iyi fiat gelirse bilin ki erken seçim var
çuhalılı 11.07.2019 - 18:56:53
50 lira verseler yine Akçakoca tv ye beğendiremezler