ÜMİT YILMAZ FINDIKÇININ YANINDA, KEŞİR VE ÇAKIR NEREDE?  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
ÜMİT YILMAZ FINDIKÇININ YANINDA, KEŞİR VE ÇAKIR NEREDE?

ÜMİT YILMAZ FINDIKÇININ YANINDA, KEŞİR VE ÇAKIR NEREDE?

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.07.2019
ÜMİT YILMAZ FINDIKÇININ YANINDA, KEŞİR VE ÇAKIR NEREDE?
- A +

 MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz her fırsatta fındık üreticisinin sorunlarını gündeme getirirken, AK Parti’li vekiller Ayşe Keşir ve Fahri Çakır’dan çıt çıkmıyor.

2019 fındık sezonuna kısa bir süre kala, MHP Düzece Milletvekili Ümit Yılmaz, fındık üreticisinin mağdur edilmemesi için meclis kürsüsünü sürekli kullanırken, AK Parti Düzce milletvekilleri susku kalmayı yeğliyor.

Keşir ve Çakır’ın 1 yıla yakın süredir dişe dokunur bir icraatı görülmezken, Ümit yılmaz ise her fırsatta TBMM’de Düzce’nin ve bölgenin sorunlarını gündeme getirerek çözüm yolları arıyor.

Vatandaşlar 2 AK Partili vekil sınıfta kaldı yorumunda bulunurken Ümit Yılmaz ise , Fındık üreticisinin sorunları sürekli gündemde sıcak tutmaya çalışıyor.

Son olarak dün, Meclis’te Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ile birlikte düzenledikleri basın toplantısında, sezon öncesi TMO’nun fındık fiyatını  açıklamasını istedi. 420 bin aile fındıktan geçiniyor MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz da Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli’nin mayıs ayında Ordu’da verdiği sözün arkasında durmasını istedi.

MHP’nin vekili Düzce ve bölge insanının sorunlarını dile getirirken, AK Parti’li vekillerin sessiz ve sorunlara duyarsız kalması, doğal olarak eleştirilere yol açıyor. Vatandaşlar, “AK Parti böyle vekiller yüzünden oy kaybediyor. Bir daha seçim olura bunlara oy filan vermeyeceğiz” diyorlar.

Yorumlar

Yorumlar
Editörlerinize Türkçe eğitimi vermenizi öneririm.
Tayyip babalari konusmayin demistir Bu halk belediye seciminde bunlara birseyler anlatti ama anlamadilar galiba Secim zamani gelince etekleri tutusur bunlarin Acaba hangi akp li zenginin isine yariyorki bunlardan ses çıkamıyor