Back To Top
İMAMOĞLU BAŞKAN YANMAZ'I ZİYARET ETTİ

İMAMOĞLU BAŞKAN YANMAZ'I ZİYARET ETTİ

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.07.2019
İMAMOĞLU BAŞKAN YANMAZ'I ZİYARET ETTİ
- A +

 Dün, genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile AK Partili Çatalca belediye başkanlığını ziyaret eden CHP’nin İstanbul Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, bugün de MHP’li Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti.

Akçakoca Belediyesi’nde gerçekleşen nezaket ziyaretine Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın yanı sıra Belediye başkan yardımcıları Yüksel Yılmaz, Hakan Öztaş, MHP’li, AK Parti’li, CHP ve İYİ Parti’li meclis üyeleri, Şenol Yazgan, Hanife Pazvant Tetik, Kadem Direk, Özgür Seçkin, Murat Biriktir, Tarık Cingirt, İbrahim Öztaş ve Yunus Güner ile MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve CHP ilçe Başkanı Ömer Başar hazır bulundu.

Başkan İmamoğlu’nu belediye başkanlığı protokol girişinde karşılayan Başkan Okan Yanmaz, İmamoğlu’na, Karadeniz’in incisi Akçakoca’ya hoş geldiniz dedi.İmamoğlu, Akçakoca Belediye hizmet binası önünde de yoğun ilgi gördü. Birçok kişi, İmamoğlu'yla selfie ve fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Belediye başkanlık makamında İmamoğlu ile Başkan Yanmaz baş başa bir süre görüştü.

Yapılan görüşmenin ardından Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın makamında açıklama yapan İmamoğlu, "Bugün Ereğli ilçesine  ziyaretim var. Ancak yol üstünde olan Akçakoca'ya uğramamak olmazdı. Haksızlık olurdu, hem başkanımıza hayırlı olsun demek hem Akçakoca halkına merhaba demek için böyle bir süreç planladık. İl başkanımızla konuşmuştuk. Çok da güzel oldu. İstanbul'da dün Çatalca Belediye Başkanını ziyaret ettim. Şunun için söylüyorum. Memleketin neresine gidersek gidelim, hangi partiden seçilmiş Belediye Başkanı olursa olsun, hepsi bizim vatandaşımız, dostumuz, arkadaşımız. Dolayısıyla hepsinin makamına ve şahsiyetine saygı duyduğumuz için ziyaretlerde bulunuyoruz. Burada da güzel bir belediye başkanı seçilmiş sizler oy vermişsiniz, Allah mahcup etmesin, yolu açık olsun. Vatandaşa ve belediyelerimize elimizden geldiği kadar yardım etmeye, fikir paylaşmaya ve kol kola olmaya çalışacağız" dedi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise İmamoğlu'na ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar
Ali Gur 6.07.2019 - 22:53:30
Baskanimmm. Seviyoruz seni, Insallah istanbulda guzel hizmetlerinde sonra sira Turkiye'de.
Teröristlerlerin oylarıyla başkan seçilen Pinokyo Ekrem, gelirken Demirtaş'ı almayı unutmuş. Akçakoca'da meger ne kadar terör sevici varmış, oradaki yüzleri görünce farkettim.
iki başkanı da tebrik ediyorum, istediğimiz şey bu.
Maşallah Cumhur ittifakı Okan yanmaz millet ittifakıymış da haberimiz yok(!)
medya 6.07.2019 - 20:10:41
Yıldıray ÇİÇEK ‏ Onaylanmış hesap @Yildiraycicek9 3 sa.3 saat önce Daha fazla 15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir’in isminin caddeye verilmesine “İsim enflasyonu olur” diye karşı çıkan biri, PKK’lı Selahattin Demirtaş için “Niçin hapiste?” diyorsa orada bir ihanet ve proje vardır!
akçakocalı 6.07.2019 - 19:57:07
şimdi sırada pkk nın sözcüsü selahattin demirtaş var...onu da ziyaret ettimi tamamdır...nede olsa kendisini çok sevdiğini belirtmişti...kandil de kendisine çalışmıştı malum.... Eeeee, böyle başa, böyle tarak!!! bu millete böylesi yakışır......
yeni