Back To Top
10 Adımda 6 Bin TL Fark

10 Adımda 6 Bin TL Fark

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.07.2019
10 Adımda 6 Bin TL Fark
- A +

 İddiaya göre Düzce'de düğün takılarını bozdurmak için kuyumcuya giren şahıs bir dükkandan 32 Bin TL fiyat aldı. Hemen yakındaki başka bir kuyumcudan da fiyat alan şahısa 38 Bin TL fiyat verildi. 6 Bin TL'lik fark vatandaşı şok etti.

 WhatsApp ihbar hattımıza bu kez düğün takılarını bozdurmak isteyen vatandaşın yaşadığı şaşkınlık haberinin ihbarı geldi. İddiaya göre Düzce'de kısa bir süre önce dünya evine giren ve biriken düğün borçlarını takıları ile kapatmak isteyen F.P. isimli şahıs takılarını bozdurmak istedi. Düzce merkezde bulunan bir kuyumcu dükkanına giren F.P takıları göstererek ne kadar ettiğini sordu. 32 Bin TL fiyat verilen takıları başka bir kuyumcuya daha sormak isteyen F.P. hemen yakında bulunan bir dükkana daha girdi. Burada takıları inceleyen personel 38 Bin TL değer biçti.

10 Adımda 6 Bin TL Değişti

Birbirine bu kadar yakın mesafede olan iki ayrı dükkanda bu kadar fark olmasını şaşkınlıkla karşılayan F.P.; "Acaba kuyumcu dükkanlarının bir denetim mekanizması var mı? her iki dükkan arasında bu kadar fark olması kabul edilir şey değil. Herkes kafasına göre bir değermi veriyor?. Bu konuda gerekli denetimlerin yapılmasını istiyoruz. Takısını bozduracak olan kişilere de uyarımız,  bir yerden değil bir kaç yerden fiyat alsınlar" şeklinde konuştular.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.