Amcaoğullarının cenazesi yarın  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Amcaoğullarının cenazesi yarın

Amcaoğullarının cenazesi yarın

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.07.2019
 Amcaoğullarının cenazesi yarın
- A +

Sevinç ailesi 17 yaşındaki Özgür’ün dalgalar arasında kaybolmasının acısını yaşarken, hastaneden gelen Özcan'ın ölüm haberi ile birlikte adeta yıkıldı. Amcaoğullarının cenazesi yarın öğle namazına müteakiben Sinanoğlu Şose Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

 ÖLÜM HABERİ GELDİ

Karasu’da serinlemek için kendilerini Karadeniz’in hırçın sularına bırakan amcaoğulları Özcan, Şahin ve Özgür Sevinç dalgalar arasında birden kaybolmuştu. Cankurtaran ekiplerinin gayretleri ile Özcan ile Şahin sudan çıkarılırken Özgür ise maalesef çıkarılamamıştı. Sabahın ilk ışıkları ile başlayan arama çalışmalarını bir umut takip eden aile hastaneden gelen haberle adeta yıkıldı. Yaşam ünitesine bağlanması gerektiği için Gebze Fatih Hastanesine nakledilen Özcan Şahin'in yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını  öğrenen aile kurtarma çalışmalarını izlerken gözyaşlarına hakim olamadı.

BÜYÜK ACI YAŞIYORLAR
Bir umut Özgür’ün sudan çıkarılması için iki gündür bekleyen Sevinç ailesinin acısı Özcan’ın ölüm haberini aldıktan sonra ikiye katlandı. Geçen her saniyeden sonra umutların biraz daha azaldığı arama çalışmaları bugün sonuç verdi. Özgür’ün cansız bedeni kaybolduğu bölgenin yaklaşık 200 metre ötesinden çıkarıldı. Su yüzeyinde hareketsiz bulunan talihsiz genç kimliği tespit edilmek üzere ailesine gösterildi. Ailesinin gözyaşları içerisinde kimliğini doğruladığı Özgür Sevinç önce Karasu Devlet Hastanesi'nin morguna sonra da otopsi işlemleri için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü'nde bulunan Adli Tıp Merkezi'ne kaldırıldı.

 CENAZELERİ YARIN
Özcan ve Özgür Sevinç’in cenazeleri yarın (03.07.2019) öğle namazına müteakiben Sinanoğlu Şose Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek. Boğulma tehlikesi geçiren Sevinç ailesinin bir diğer ferdi Şahin Sevinç’in ise durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı. Özcan, Özgür ve Şahin Sevinç Sinanoğlu eski Belediye Başkanı Hüseyin Sevinç’in yeğenleriydi.
 

 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.