Back To Top

KARADENİZ 2 GENCİ YUTTU

KARADENİZ 2 GENCİ YUTTU

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.07.2019
KARADENİZ 2 GENCİ YUTTU
- A +

Karasu ve Kocaali ilçesinde denize giren ve bir daha haber alınamayan 17 yaşındaki Özgür Sevinç ile 25 yaşındaki Mertcan Aydın’ın arama çalışmalarında umutlar kırılıyor. İki genç için dün sonlandırılan arama çalışmaları bu sabah tekrar başlatıldı.

  Karadeniz’in hırçın sularında serinlemek isteyen Hüseyin Sevinç’in yeğenleri; Özkan Sevinç, Şahin Sevinç ve Özgür Sevinç serinlemek için girdikleri denizde dalgalar arasında kaybolmuş, üç kişiden ikisi cankurtaran ekipleri tarafından sudan çıkartılmış 17 yaşındaki Özgür Sevinç ise hırçın dalgalar arasında kaybolmuştu.

Bir diğer boğulma haber ise Kocaali’de meydana gelmişti. Yüzmek için denize giren 25 yaşında ki Mertcan Aydın denizin aşırı dalgalı ve yüzmeye müsait olmaması neticesinde akıntıya kapılarak kayboldu. Mertcan ile birlikte denize giren arkadaşları Mehmet Kara ve Mesut Baş kendi imkanları ile denizden çıkarken dalgaların arasında kaybolan Mertcan Aydın’ı arama ve kurtarma çalışmaları saat 20.30 itibari ile sonlandırılmıştı.

Karadeniz’in hırçın dalgalarında kaybolan 25 yaşındaki Mertcan Aydın ve 17 yaşındaki Özgür Sevinç’in bulunması için Sahil Güvenlik, SAKDER, AFAD ve Cankurtaran ekipleri bu sabah tekrar arama çalışmalarına başladı.Öte yandan kaybolan gençlerden umutlar tükenirken herhangi bir ize rastlanmadı.
 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.