Back To Top
Ağaç Budama ve Bakım İşleri Devam Ediyor

Ağaç Budama ve Bakım İşleri Devam Ediyor

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.06.2019
 Ağaç Budama ve Bakım İşleri Devam Ediyor
- A +

Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçe işleri ekipleri, Akçakoca Balıkçı barınağında, çevre  düzenleme çalışmaları kapsamında ağaç budaması yaptı.

Akçakoca Belediyesi Park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde sürdürülen çevre düzenleme çalışmaları kapsamında ağaç budama çalışmaları başladı.

Ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirip, sağlıklı kılmak için kuru dalları budamak üzere çalışma başlattık diyen  belediye yetkilileri, şehir merkezindeki cadde ve sokaklardaki alanlarda budama çalışmaları gerçekleştiriyoruz.  Yol kenarlarında, park ve bahçelerde kuruyan, tehlike arz eden, dalları kırılan ağaçların budama ve bakımları titizlikle yapıyoruz. Bu çalışma ile hem ağaçlarının sağlıklı bir şekilde yaşamasını hem de yapısını koruyarak daha güzel görünmesini sağlıyoruz. Çalışmalarımız ilçe genelindeki parklarda devam edecek" bilgisini paylaştılar.

Yorumlar

Yorumlar
çuhalılı 26.06.2019 - 20:28:32
siz asıl, festivalde akçakoca ya gelip, milletin ahlakını kirletecek olan o yosmanın pisliğini nasıl temizleyeceksiniz, onu düşünün bence !!!
yeni