Back To Top

Trafikten Men Ediliyorlar

Trafikten Men Ediliyorlar

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.06.2019
Trafikten Men Ediliyorlar
- A +

 Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın talimatı ile pat pat tabir edilen tarım araçlarının ulaşım aracı olarak karayollarında kullanılması yasaklandı. Bunun üzerine harekete geçen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ekipleri gördükleri yerde patpatları geçit vermiyor.

Akçakoca başta olmak üzere  Düzce'ye bağlı bütün ilçelerde  Polis ve Jandarma ekipleri Patpat ismi verilen tarım araçlarının trafiğe çıkmaması için başlatılan mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Valilik tarafından görüldüğü yerde bağlanması talimatı verilen araçlar için gerçekleştirilen uygulamada yakalanan patpatlar trafikten men edilerek otoparka çekiliyor.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri de yaptıkları denetimlerde pat pat diye adlandırılan tarım araçlarının karayolları üzerinde gitmelerine izin vermiyor. Görülen patpatlar bağlanıyorlar, sürücülerine ise cezai işlem uygulanıyor.

Yetkililer denetimlerin sıklıkla devam edeceğini bildirdi.

Yorumlar

Yorumlar
Mahalle ve sokak aralarında ara gaz vererek geçen tırtırlar patpatlar ne haltsa artık görmek istemiyoruz. Vatandaşı rahatsız etmekten başka bir şey yaptıkları yok. Karar biraz geç oldu ama umarım güç olmaz tamamen kaldırılır yollardan...
Valla ilk defa vali beyin aldığı karara çok sevindim ehliyetsiz ve çoluk çocuğun bilisize kullandığı bu pat patlar tırafiği ve sürücüleri çok rahatsız ediyordu avrupa da pilakasız araç tırafikte göremezsiniz çok yerinde bir karar tebrikler
Ali 6/25/2019 -
Komik olmayın heryer patpat Akçakoca da