Back To Top

Kızılay yöneticisinden akıllara zarar yorum...

Kızılay yöneticisinden akıllara zarar yorum...

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -24.06.2019
Kızılay yöneticisinden akıllara zarar yorum...
- A +

Kızılay Düzce şubesi yöneticisi, İmamoğlu'na destek veren 4 milyon 741 bin 870 İstanbulluyu, "Manukyan Çok Evlat Yetiştirmiş" yorumu tepkilere neden oldu.

 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri sonrasında Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak görüşlerini sosyal medya hesabından yayınladı. Kızılay Düzce Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bilgin ise öyle bir yorum yaptı ki ağıza alınmayacak sözlerle, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na oy verenleri hedef aldı. 


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri sonrasında, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü seçim sonuçlarıyla ilgili görüşlerini dile getiren bir metni sosyal medya hesabında yayınladı. 


Ancak Kızılay Düzce Şubesi Yöneticisi Mustafa Bilgin, Özlü’nün paylaşımının altına yaptığı yorumla tepki topladı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İmamoğlu’na oy verenleri hedef alan ve tarafsız olması gereken bir kuruluşun yönetiminde yer alan Bilgin “Manukyan çok evlat yetiştirmiş” diyerek ağza alınmayacak bir yorum yaptı. Bilgin tepkiler üzerine yorumunu kaldırdı.

Bilgin Ak Parti'den Düzce Belediyesi Meclis adayı olmuş fakat seçilememişti.

Yorumlar

Yorumlar
YAZIKKK 25.06.2019 - 12:27:23
BU SÖZÜ SÖYLEYEN... KENDİNİ DE ARAŞTIRSIN...
Düzce-Sakarya-Bolulular sosyal anlamda yetersizdir. Büyük şehirlere yakın olup medeniyetten, insanlıktan nasip almamış bir dolu adam yaşar bu memleketlerde.
Mıstık sen nasıl bir varlıksın yahu.. mıstık utanma , saygı , sevgi , örf adet , gelenek duyguların niye gelişmemiş senin., . çocukluğuna inmek seni sana hatırlatır bence .. bu ruh halini kaldırman zor olsa gerek...mıstık arşiv yanılmaz ve de unutmaz.......neydi seni insanlardan bu kadar soğutan .....acınacak durumdasın .......TÖVBE ET !
Yorumu sildi iş bitti mi? Savcılık gereğini yapmalı