Back To Top

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE KLİMA SKANDALI

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE KLİMA SKANDALI

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.06.2019
AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE KLİMA SKANDALI
- A +

 Akçakoca Devlet  Hastanesi Acil Servis Bölümünde klima skandalı yaşandı. Acil serviste kavrulan hastalar yetkililere tepki gösterdi.

Akşam saatlerinde Akçakoca Devlet hastanesi acil servisine müracaat eden hastalar, klimaların açık olmaması nedeniyle büyük sıkıntı yaşadılar.

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının had safhaya ulaşmasıyla birlikte sıkıntı da üst seviyeye çıktı. Klimanın çalışmadığı hastanenin acil servisinde gerek hasta, gerekse hasta yakınları isyan etti. 

Babası İbrahim Dursun Aydın'ı akşam saatlerinde acil servise getiren Emrah Aydın, cep telefonu ile yaşanan skandalı saniye saniye kayıt altına alırken, yetkililerin duruma el koymasını istiyor.

Yorumlar

Yorumlar
Klima çalışıyor be dayım alt tarafta sağda fişi var taksan çalışırdı araştırmadan bilmeden etmeden kendinizi rezil ediyorsunuz :) danışsana ordaki görevliye yardımcı olurlardı illa ki. Ulan ne adamsın ya :))))
Fuzili konuşmayın bazı kişiler klima çalışsa niye yansın hastalar gözünüz mü kör ne doğru düzgün doktor var ne da hastane
Karadeniz 12.06.2019 - 12:33:23
Sayi yeni hastahane noldi?
h.cumur 12.06.2019 - 11:21:21
ula nankörlük yapmayın.1-2 kötü örneği, genele mal etmeyin.ula bu millete en güzel hastaneleri bu iktidar yaptı.ilaç kuyruğundan milleti kurtardı.rezillikten geçilmiyordu daha önce hastanelerden.gençleri kandırmayın.biz geçmişi biliyoruz.milletin aklıyla alay etmeyin.devlet her daim görevinin başında.şov yapmayın.
ne kadar yanlı ve yalan haber yaptığınız belli klima üstünüzde ve çalışıyor onu bile farketmemişsiniz yazık size haber anlayışınıza
Bu kafayla daha çok çekersiniz çile ..Hastane çürük. .ivedi şekilde yeni kadro ve yeni yerine taşınması lazım
Cüneyt Yemenici cambaz bayırında ısrar etmeseydi şuan yeni hastane faaliyetteydi. Hazır ödeneği çıkmış hastane sayesinde uçtu gitti. 5 yıl daha ödenek falan yok.
yeni