Back To Top
Rotaryanlar 5 adet diyaliz ünitesi kazandırdı...

Rotaryanlar 5 adet diyaliz ünitesi kazandırdı...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.06.2019
Rotaryanlar  5 adet diyaliz ünitesi kazandırdı...
- A +

Akçakoca Rotary Kulübü'nün,İki yıl önce başlattığı Akçakoca Devlet Hastanesi Diyaliz Bölümüne kazandırılan 5 adet diyaliz ünitesi için tören yapıldı.

 “Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi” konu başlığı altında yer alan ve küresel bağış projesi kapsamına giren 5 adet diyaliz ünitesi kazandırma çalışması, Akçakoca Rotary Kulüp tarafından bu gün Devlet Hastanesinde düzenlenen törenle hizmete girdi.

Ankara,Eskişehir,Bolu,İstanbul ve Ereğli Rotary kulüplerinin katılım sağladığı açılış töreninde hastane Başhekimi Op.Dr. Muzaffer Haldun Çolak projeden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

2 yıllık bir çalışma sonunda toplam piyasa değeri 1 milyon lira dolayında olduğu söylenen 5 adet diyaliz makinesi bundan böyle Akçakocalı böbrek hastalarının hizmetinde olacak.

Törene, Akçakoca Belediye başkanı Okan Yanmaz ile diğer protokol üyeleri de  iştirak etti.

Programın sunumunu televizyon yapımcısı Ayşegül Aydın yaptı. 

 Akçakoca Rotary Kulübü’nün bir önceki dönem başkanı olan Cemil Gülez ile şu anki Başkanı Erkan Güldiken'in organize ettiği teslim töreninya yapılan konuşmalarda emeği geçenlere teşşkür edildi.

Yorumlar

Yorumlar
hasta 10.06.2019 - 08:52:54
Eski Başhekim Hamid özmen e dua etsinler.
Rotary yahudi kuruluşunun burda ne işi var,bu süt tozu işi gibi. Makam ve mevki için yahudi kuruluşuyla işbirliği ülkemize ihanettir. Devlet bu kuruluşların faaliyetlerini yasaklamalıdır.biz bize yeteriz elimizi verip abd ve yahudi küresel emperyalistlere kolumuzu kaptırıyoruz hala akıllanmadık mı? Bu yerli rotaryenlerde akıllı olsunlar menfaatleri ve makam uğruna ülkeye ihanet etmesinler.
yeni