Back To Top
KARA NOKTA...SON BİR AYDA 8 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

KARA NOKTA...SON BİR AYDA 8 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.06.2019
KARA NOKTA...SON BİR AYDA 8 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
- A +

 Düzce'nin kara noktası haline gelen TEM Otoyolu Gümüşova Rampaları mevkiinde kazaların ardı arkası kesilmiyor. Bir çok kişiyi hayattan koparan bölge için vatandaşlar yetkilileri göreve davet ederek; "Burada yaşanan kazaların nedeni araştırılsın" diyor.

 Düzce'de en çok kazanın meydana geldiği noktalardan biri de Anadolu Otoyolu Gümüşova Rampaları Mevkii. Gümüşova'da son iki ayda meydana gelen kazalarda 8 kişi hayatını kaybederken 10'larca kişi de hayatını kaybetti. Son günlerde hemen hemen her gün irili ufaklı kaza haberleri gelen bölge için vatandaşlar "Artık bir önlem alınmalı" diyor.

MÜHENDİSLİK HATASI MI VAR?

Bazı vatandaşlar yolda mühendislik hatası olabileceğini, yetkililerin bu konuda harekete geçip gerekli araştırmaların yapılmasını istiyor. Düzce'nin kara noktası haline gelen bölgede yetkililerin inceleme yaparak varsa hatanın giderilmesi isteniyor.

SON BİR AYDA 8 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Nisan ayında Minibüs TIR'a arkadan çarpmış kazada 6 kişi hayatını kaybetmişti. Son olarak Bayramın birinci günü kontrolden çıkan araç bariyerlere saplanmış kazada 2 kişi olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni