Back To Top
Ak Parti’de bayramlaşma töreni…

Ak Parti’de bayramlaşma töreni…

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.06.2019
Ak Parti’de bayramlaşma töreni…
- A +

 AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.Akçakoca ilçe teşkilatının yoğun katılım gösterdiği  AK Parti il  bayramlaşmasına Cumhur İttifakı ortağı MHP’den de katılım sağlandı.

Protokol bayramlaşmasında olduğu gibi birlik ve beraberlik mesajları verilen programda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İstanbul seçimleri için Düzceliler’e “İstanbul’dan buraya gelmiş, akrabalarınız, eşiniz, dostunuz kim varsa hepsine Sayın Binali Yıldırım’a oy istemenizi rica ediyorum.” diye seslendi.

AK Partililer parti bayramlaşması için Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediye Başkan yardımcıları Celal Kasapoğlu ve Hüdaver Gösterişli, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, ilçe belediye ve teşkilat başkanları, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, AK Parti il, ilçe, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile çok sayıda partili katılım sağladı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.