Back To Top
TIR ŞOFÖRÜNDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A ...DUY SESİMİZİ...

TIR ŞOFÖRÜNDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A ...DUY SESİMİZİ...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.06.2019
TIR ŞOFÖRÜNDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A ...DUY SESİMİZİ...
- A +

 Düzce'li TIR Şoföre sınır kapısında çektiği video ile Sosyal Medyayı sallıyor. Video'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenen Ersin Küçük ismindeki TIR şoförü sorunlarına çözüm bulunmasını istiyor.

 Düzceli TIr Şoförü Ersin Küçük'ün sınır kapısında çektiği video paylaşım rekorları kırıyor. Videosunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek TIR şoförlerinin bir çok sorununu dile getiren Küçük'ün videosu büyük destek görüyor.

Küçük Videosunda şu ifadeleri kullanıyor: Saygıdeğer Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, Biz TIR şoförleri olarak büyük rahatsızlıklarımız var. Romanya, Ukrayna, Rus plakalı araçlar ülkelerinden boş geliyorlar, Türkiye'den yükümüzü yükleyip geri gidiyorlar. Türk Transport'u bitmek üzere. Bizi bitirdiler artık. Bu adamlar memleketlerinden gelip sınır kapılarında ucuz mazot alıyorlar. 4,60'tan 900 litre mazot alıp ülkelerine gidiyorlar, kalan mazotu orada ülkelerinde satıyorlar. Artık bu mazot işini de ticarete dökmüş durumdalar. Bizler çok kötü durumdayız bu olaya bir çare bulunmasını istiyoruz. Patronlarımız da kötü durumda ne olur bu işe bir çare bulun."

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni