Back To Top
KULLANDIĞI TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI...

KULLANDIĞI TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.06.2019
KULLANDIĞI TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI...
- A +

 Kaynaşlı'ya bağlı Dipsizgöl'de tarlasına giden Mehmet Arslan geri dönüş yolunda kaza geçirdi. Traktörün şarampole devrilen talihsiz adam kuıllandığı traktörün altında kalaracak can verdi.

 Olay Kaynaşlı'ya Bağlı Dipsizgöl'de meydana geldi. Edinilen bilgilere göre iki çocuk babası  65 yaşındaki Mehmet Arslan gündüz saatlerinde evinden ayrılarak fındık bahçesine çalışmaya gitti. İftar saatine kadar dönmeyen Arslan'ın yakınlaarı Jandarma ekiplerine haber verdi. Yapılan arama sonucu talihsiz adamın Dipsizgöl mevkiinde kaza yaptığı belirlendi. Kullandığı traktör şarampola yuvarlanan Mehmet Arslan olay yerinde can verdiği tespit edildi. Kazanın meydana geldiği bölgeye akın eden yakınları sinir krizi geçirdi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Yorumlar

Yorumlar
Öncelikle Allah rahmet eylesin ve Allah ailesine ve sevdiklerine sabır versin ... Sorun şu ki haberlerde konu aldığınız vahim kazalarda ölen kişilerin olay yeri resimlerini sansürsüz paylaşmanız hiç etik değil. Bu fotoğraflara erişebilecek 18 yaş altı çocukların kötü etkileyebileceğinden ötürü, ve en önemlisi de ölen kişinin, ailesinin bu resimlerin yayınlanmasından haberi varmı acaba ? Bu ölen kişiye ve ailesine çok büyük bir saygısızlıktır. Umarım dikkate alırsınız.
yeni