Back To Top
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Esma Ertürk getirildi

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Esma Ertürk getirildi

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.05.2019
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Esma Ertürk getirildi
- A +

 Akçakoca Beleidyesinde, yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında görevlendireler devam ediyor. Bu kapsamda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürülüğe atam yapıldı. 

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Füsun Şebnem İlhan’ın görevinden alınmasıyla boşalan müdürlüğe, temizlik işlerinde görevlisi  Esma Ertürk getirildi.

Yeni müdüre Esma Ertürk yeni görevine başladı.

Yorumlar

Yorumlar
hakan 29.05.2019 - 08:50:45
Rezalet Fiyasko!!
Hayırlı olsun diyelim diyelim ama herkesin şahsi fikri benim fikrimde bir başkasını atayabilirdi Başkan o birime Başkanın değerlendirmesidir saygıda duymak gerekir anlayabiliyoruz sayın başkana baskılar çok demekki akraba mensuplarından bence o birime müdür olarak atanabilecek en son kişilerden birisi
... 5/28/2019 -
Esma abla belediyeye yıllarını vermiş, hepimizin sevip saydığı daima güler yüzlü ablamızdır. Kendisi insan kaynakları biriminde görevli memurdur. Kendisine verilen iş ne olursa olsun hakkını verir en güzel şekilde lâikiyle yapar. Kültür ve sosyal işler müdürlüğünü de en güzel şekilde yapacaktır. Hayırlı olsun Allah utandırmasın abla.
Zaten emeklilik zamanı gelmişti artık makaj yapmak için daha fazla zamanı olacak. Kadının bir elinde ayna bir elinde cımbız düşmüyordu.
Esma Ertürk temizlik işlerinde hangi görevdeydi.Kaç yıllık memur .Tahsili ne.Lütfen bilen açıklama yapabilir mi
Esma Ertürk kimdir .Açıklama yapabilirmisiniz.
SECIM SURESINDE KIMSEYI ALMICAM YAKINLARIMDAN DIYORDU NEOLDU SIMDI ?
yeni