Back To Top
İLÇE BAŞKANI SARIOĞLU YENİ BİR HİKAYE YAZABİLECEK Mİ?

İLÇE BAŞKANI SARIOĞLU YENİ BİR HİKAYE YAZABİLECEK Mİ?

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.05.2019
İLÇE BAŞKANI SARIOĞLU YENİ BİR HİKAYE YAZABİLECEK Mİ?
- A +

 Esvet Sarıoğlu’nun  15 mayısta  ilçe başkanı olarak atandığı Akçakoca Ak Parti’de henüz yeni yönetim kurulu kamuoyuna açıklanmadı.

 Yerel seçim sürecinde önce Akçakoca’yı MHP’ye kaptıran ve ardından Dergah Akça ile başlayan ve yönetim kurulu üyelerinin istifası ile yeni bir sürece giren AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatı Esvet Sarıoğlu’na emanet edilmişti.

Siyasete ilk olarak merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın ANAVANTAN Partisi gençlik kollarından başlayan  Sarıoğlu, ardından AK Parti’ye geçmişti.

Uzun yıllardır siyasetin içinde yer alan  Sarıoğlu, AK Parti’den 2 kez milletvekili aday adayı olmuş, aday gösterilmese de partisine küsmemiş, partisinin bütün seçim çalışmalarında yer almış bir isim.

İlçe başkanı olması ile birlikte yeni yönetim oluşturmak için kolları sıvayan Esvet Sarıoğlu’nun nasıl bir yönetim kurulu listesi oluşturacağı kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.  

Sarıoğlu listesini oluştururken şehrin var olan dinamiklerini dikkate almadan, birilerinin adamlarını mı listesine alacak, ya da toplumda karşılığı olan  liyakat sahibi isimlerden mi yeni yönetim kurulu  oluşturacak.

 Sarıoğlu  bugün ya da yarın listesini açıkladığında,  yukarı da sıraladığımız sorularda cevabını almış olacak.

Yorumlar

Yorumlar
Lafla ATATÜRKÇÜLÜK olmaz.
Sizi çok olmamakla birlikte tanıyorum iyi bir insan olduğunuzdan da zerre kadar şüphem yok. Ancak makam koltuğunuzun arkasında Atatürk resmi olmaması cidden hiç yakışık almadı. Umarım en kısa sürede bu yanlışı düzeltirsiniz. Saygılar
yeni