Back To Top
Hayvanseverlerden yalan habere yalanlama geldi

Hayvanseverlerden yalan habere yalanlama geldi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.05.2019
Hayvanseverlerden yalan habere yalanlama geldi
- A +

 İki yayın organında   algı yaratmak amacıyla sokak hayvanlarını beslerken görüntüleri çekilen Şehnaz Toprak, kendi fotoğrafının kullanılmasına sert tepki gösterdi.

Montajla fotoğrafı kullanılan  Şehnaz Toprak yaptığı açıklamada, görüntülerini  kullanarak yalan haber yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi

Akçakoca ve Düzce’de faaliyet içinde olan 2 yayın organında çıkan haber üzerine ayni yerde besleme yapan Sehnaz Toprak’a  destek için giden Dohaycan Derneği üyeleri,  “ ayni kişiler tarafından sürekli yapılan yalan haberlerden bıktık.  İlk defa haberin içinde olduğu için mağdur olan arkadaşımız  sayesinde yalanlarını yakaladık. Bu konuda yalan haber yapanları kınıyoruz”  Dediler.

Akçakoca Belediyesinin bahsi geçen konuyla alakalı ihmali olmadığını söyleyen hayvanseverler, Belediyemizin bu olayda hiçbir ihmali söz konusu değildir. Kızana geleni ve saldırgan olanı barınağa aldırıyoruz. Yeni bakımevi yapılınca bu sorunlar da kalmayacak diye değerlendirmede bulundular.

Dohaycan Derneği yönetimi adına konuşan Mükafat Ata " Akçakoca  'da iyi bir bakımevi yapılacak. O zaman sorunlar büyük oranda çözülmüş olacak. Bu tür yalan haberlerle insanlar kışkırtılmaktadır. Köpekler saldırdı diye yapılan haberdeki köpekler sosyal ve insanlarla iletişimi iyi olan köpeklerdir. Saldırgan olanları belediyemiz alıyor veya bizler aldırıyoruz. Çünkü saldırgan olan köpek varsa rehabilite edilmesi gerekir. Bir köpek yüzünden barışçıl kopeklerimizin ve insanların zarar görmesini istemeyiz" dedi.

Söz konu haberlere ilgili açıklama yapan Şehnaz Toprak, kendi fotoğrafının kullanıldığı haberle ilgili hukuk mücadelesi başlatacağını söyledi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni