Back To Top

Aracını yakıp intihar etti

Aracını yakıp intihar etti

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.05.2019
Aracını yakıp intihar etti
- A +

 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Asya'dan Avrupa'ya geçiş yönünde aracını durduran bir kişi önce aracını ateşe verdi ardından köprünün korkuluklarını aşarak intihar etti. Şahsın Düzceli Bahattin Küçük olduğu iddia edildi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir araç henüz belirlenemeyen nedenle yanmaya başladı. Avrupa Yakası yönünde ilerleyen araç, köprü üzerinde alev aldı. Bölgede trafik yoğunluğu oluştu. Polis ekipleri köprü üzerinde önlem alırken, olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.


KORKULUKLARI AŞARAK BOĞAZA ATLADI
Olay saat 17.30 sıralarında meydana geldi. 15 Temmuz Şehitler köprüsüne gelen bir kişi, aracı ateşe verdikten sonra korkulukları aşarak boğaza atladı. Alev alev yanan otomobil nedeniyle köprü Edirne istikametinde bir süre trafiğe kapandı.


DENİZ POLİSİ ATLAYAN KİŞİYİ ARIYOR
İtfaiyenin müdahalesiyle yangın söndürülürken köprüde çift yönde de yoğunluk yaşanıyor. Denize atlayan kişiye ulaşabilmek için ise deniz polisinin çalışması sürüyor.
DÜZCELİ BAHATTİN KÜÇÜK OLDUĞU İDDİA EDİLDİ


Diğer yandan intihar eden şahın sanayi esnaflarından Bahattin Küçük olduğu ve son döneme psikolojik sorunlar yaşadığı iddia edildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.