Back To Top
AKÇAKOCA BELEDİYESİ FESTİVAL ÇALIŞMALARINI TAMAMLIYOR

AKÇAKOCA BELEDİYESİ FESTİVAL ÇALIŞMALARINI TAMAMLIYOR

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.05.2019
AKÇAKOCA BELEDİYESİ FESTİVAL ÇALIŞMALARINI TAMAMLIYOR
- A +

 Seçim öncesi verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye çalışan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, festival için hazırlıkları tamamlamak üzere.

Uzun zamandır özlenen Akçakoca Festivali için düğmeye basan başkan Okan Yanmaz, kısa süre içinde hazırlıkları tamamlayarak tarihi belirledi. 28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Akçakoca Turizm  Festivali'ne Aleyna Tilki, Koliva Grubu, Niran Ünsal'ın katılcağı kesinleşirken, diğer Karadenizli sanatçı  Erol Şahin'in durumun bir kaç gün için netlik kazanacağı bildirildi.

KAYNAK İŞADAMLARI VE ESNAFTAN SAĞLANDI

Akçakoca Belediyesi gerçekleştirilecek olan festivalin giderlerini Akçakocalı işadamlarından karşılayacak. Son günlerde festivale karşı olan çevreler tarafından belediye bütçesine ek yük getireceği gerekçesiyle bu yıl festival düzenlenmemesi için maksatlı dedikodular yayılmasına vurgu yapan esnaflar, Festivallerin Akçakoca ekonomisine ciddi bir katkısı olduğunu söyleyerek, festival bütçesinin Akçakoca'nın iş çevrelerinden karşılandığına dikkat çekti.

SENEYE SESİMİZ DAHA GÜR ÇIKACAK 

Haziranın son haftasında düzenlenecek olan festivale belediyenin mali olarak büyük katkı yapacak durumda olmaması bu yıl ki festivalin büyük ölçüde  işadamları tarafından  finanse edilmesi nedeniyle gelecek yıllara göre daha mütevazi şekilde geçeceği, önümüzdeki yıllarda festivalin daha fazla ses getirerek uluslararsı çapta gerçekleştirileceği öğrenildi,

Yorumlar

Yorumlar
Yapılması harika
Koliva grubu çok iyi olmuş merakla bekliyorum
koliva gurubu harika.. sülalece oradayız.
Doğru dürüst sanatçı gelmedikten sonra festival olsa ne olur gerçekten gereksiz milyarlar dökülüyor
Aleyna babaaaa
ÇUHALILI 20.05.2019 - 18:11:51
kıçı kırık sanatçılara milyonları dökün ÇOK LAZIMDI KURU KALABALIK BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL
yeni