Back To Top
AK Parti'de Esvet Sarıoğlu Dönemi...

AK Parti'de Esvet Sarıoğlu Dönemi...

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.05.2019
AK Parti'de Esvet Sarıoğlu Dönemi...
- A +

 AK Parti genel merkezi, AK Parti ilçe başkanlığı için Esvet Sarıoğlu’nu görevlendirdi.

 Yerel seçimlerin ardından AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığı görevinden  istifa eden Dergah Akça'nın yerine Esvet Sarıoğlu atandı.

Geçtiğimiz hafta Akçakoca'da ilçe teşkilatı tarafından temayül yoklaması yapılmıştı.

Bugün İbrahim Erdoğan ve Hilmi Ünal ile birlikte Ankara’ya milakata çağrılan Esvet sarıoğlu, yapılan görüşmelerin ardından ilçe başkanlığına getirildi.

Düzce milletvekilleri ile İl Başkanı Mustafa Keskin’nin de görüşü alınarak yeni ilçe başkanı Genel Merkez tarafından belirlendi.

Daha önce Milletvekili aday adaylığı başvurusu da bulunan Sarıoğlu'nun isminin ilçe başkanı olarak belirlenmesi sürpriz olmadı.

Yorumlar

Yorumlar
yahu arkadaslar sallıyorsunuz sureklı adam ıstemedı ona sen olacaksın dendı ve bu sıkıntılı surecte elını tasın altına koydu gorevden kacmadı,yazıp çizmeden bir düşünün ıstersenız sızce esvetin işlerinin yurumesı için boyle bırseye ıhtıyacı varmı?sallıyorsunuz vesselam...
Mutahitlerin il,ilçe,belediye başkanı olması hiç hoş değil,günümüz türkiyesine yakışmıyorlar bunlar eskidendi.olması gereken üniversitelerdeki şehir planlamacısı mezunlardı olması lazım.
sedat kalfa 15.05.2019 - 19:03:15
Tebrikler ,hayırlı olsun inşallah
osman akar 15.05.2019 - 18:05:48
3 ünden de 1 halt olmaz...geçmiş olsun... ak parti bundan sonra akçakocada ancak 3. parti olur. akçakoca bu saatten sonra hizmeti ancak rüyasında görür.
İnşaat işleri artık daha kolay gider. Derler ya hani ayağa kurşun sıkmak bundan böyle AK parti Akçakocada daha da oy kaybetmeye devam eder. Birleştirici kucaklayıcı değilde ondan.Ne diyelim
Esvet vekil olmak için yedirdiği paraların karşılığını böyle aldı. Ak parti Akçakoca için bitmiştir.
yeni