Back To Top

Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğrencileri Duyarlılık Örneği

Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğrencileri Duyarlılık Örneği

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.05.2019
Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğrencileri Duyarlılık Örneği
- A +

 Kısa adı ULİKAT olan, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası ilişkiler Kariyer Topluluğu öğrencileri, Akçakoca için sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye devam ediyor.

Akçakoca için çalışmaya, bu güzel ilçemiz için elimizi taşın altına koymaya devam ediyoruz diyen öğrenciler, ihtiyaç sahibi dört aileye  gıda yardımında bulundu.

Topluluk adına yapılan basın açıklamasında, “  Akçakoca Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin farkındalığını hissettirmek,ilçemize değer kazandırmak ve kendimizi geliştirmek adına çıktığımız bu yolda sosyal sorumluluk projeleri ile Akçakoca halkının yanındayız.

Uluslararası İlişkiler Kariyer Topluluğu | ULİKAT | olarak Sosyal sorumluluk kapsamında belirlediğimiz, ihtiyaç sahibi dört ailemize gıda yardımında bulunduk.

 Akçakoca belediyesi ile birlikte belirlenen ailelerimiz için ihtiyaç kolileri hazırladık ve belirlediğimiz adreslere teslim ettik.

Bizlerin her zaman yanında olan değerli danışman hocamıza , Proje kapsamın da bizlere destek veren Akçakoca Belediyesine, Başkan Yardımcımız Hakan Öztaş’a ,  Akçakoca’nın değerli işletmeleri ve Sponsorlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz denildi.

Yorumlar

Yorumlar
rıza tevfik 16.05.2019 - 01:15:48
sağ elin verdiğini sol el bilmemeli