Back To Top
Halkın ezici çoğunluğu, ‘Kordon Yeşil Kalsın’ dedi…

Halkın ezici çoğunluğu, ‘Kordon Yeşil Kalsın’ dedi…

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.05.2019
Halkın ezici çoğunluğu, ‘Kordon Yeşil Kalsın’ dedi…
- A +

 Kordon Bölgesinin yeşil alan olarak kalması için yapılan mini Referandumun sonuçları açıklandı.

 3 bin 822 kişinin oy kullandığı mini referandumda, vatandaşların ezici çoğunlu, Kordon bölgesinde yapılaşmaya HAYIR diyerek yeşil alan kalmasını istedi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve yeni belediye yönetiminin kararı ile, 15 Nisan tarihinde başlayan ve geçtiğimiz günlerde tamamlanan mini referandum sonuçları kamuoyu ile paylaşıldı.

Akçakoca Belediye Başkan yardımcısı Hakan Öztaş gözetiminde yapılan oy sayımında, Zabıta Müdürü Serdar İnan ve zabıta memurları hazır bulundu.  3 bin 822 oyun kullanıldığı mini referandumda, oylamaya katılan 3 bin 794 kişi Kordon bölgesinde yapılaşmaya hayır derken, 28 kişi ise, oylamada Kordon bölgesinde yapılaşmaya evet dedi.

ESENTEPE KORDON SONUÇLARI :

Oy Kullanan Kişi Sayısı :3822 kişi

Bina İsteyen Kişi Sayısı :28 kişi 

Yeşil Alan Kalsın Diyen Kişi Sayısı :3794 kişi 

Yorumlar

Yorumlar
. 5/12/2019 -
O 28 kisininde, o bolgeyi cakallara peskes cekenlerinde kanindan suphe ederim
Allah sizi bildiği gibi yapsın gününüzü gösterir inşallah ne istiyorsunuz insanlardan bu kadar terbiyesizler
Allah aşkına sonucu belli olan şeyin referandumu mu olur. Bu alenen Show yapmaktır. Maden Halkın görüşüne ve isteklerine değer veriyorlar o zaman Çuhallı Çarşısına oldu bitti ile sahil bandına bir anda kondurulan UCUBE taksi durağı içim neden referandum yapılmadı. Nedeni ni ben söyleyeyim çünkü referandum sonucunun olumsuz çıkacağını biliyordunuz ve taksicilere oy içim söz vermiştiniz. Yazıklar olsun sizin belediyeciliğinize .Şimdide çıkmış poz veriyorsunuz sonucu belli referandumun oyunu sayarken. Yazıklar olsun. Şimdi azıcık hakka karşı saygınız varsa, akçakocayı düşünüyorsanız, seçim öncesi vaadlerinizi arkasında duracağınızı gösterecekseniz önce o çuhallıdaki taksi durağını kaldırın, sonra çuhallı sahilde kumsal üzerinde inşaa edilen büfeleri kaldırın be dahi turkuaz ın kumsalda inşaa ettiği yapıyı da kaldırın... sahil kumsalını düzeltin insanlar burada denize girecek. Yürüyüş bandınıçöp götürüyor bir temizleyin, duvarlarını boyayın çok mu zor. Ama il Show a geldiğinde göstermelik showlarınızda üstünüze yok....
Milletin ne dediğiini çok önemsiyordunuz demi niye çuhallıdaki taksi durağını sormadınız çapozlar esentepeden ne çıkacağını biliyordunuz sordunuz ama çuhallıdan da ne çıkacağını bildiğiniz için sormadınız demi
yeni