Back To Top
Abisini pompalı tüfekle öldüren zanlı tutuklandı

Abisini pompalı tüfekle öldüren zanlı tutuklandı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.05.2019
Abisini pompalı tüfekle öldüren zanlı tutuklandı
- A +

 Düzce’nin Darıcı Mahallesinde abisini pompalı tüfek ile öldüren ve ardından firar eden zanlı Polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Zanlı abisini ortak mal ve tapuları başka bir bayanın üzerine yapmasından vurduğu iddia edildi. 


 Düzce’nin Darıcı Mahallesi 5791 sokakta birlikte yaşadığı abisi olan Mevlüt A. isimli şahsı pompalı tüfek ile öldüren şüpheli Mehmet A. Darıcı Mahallesi Darıcı Sokak üzerinde suç aleti silah ile birlikte Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Müdürlüğü ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.


 Şüphelinin abisini ortak mal ve tapuları gönül ilişkisi olan bir bayanın üzerine resmi olarak yapmasından çıkan tartışma sonucundan vurduğu iddia edildi. Şahıs çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 TUTUKLANDI

Mehmet Akça emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Mehmet Akça emniyetteki ifadesinde ağabeyini öldürdüğünü itiraf ederek, 'Ortak mal ve tapuları gönül ilişkisi bulunduğu bayanın üzerine yapınca tartıştık. Bende öldürdümö dedi. Mehmet Akça tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni